Місія України при НАТО

, Київ 03:36

Спецпредставник Діючого голови ОБСЄ з питань конфліктів А.Дещиця та в.о. Спецпредставника України з Придністровського врегулювання С.Пирожков взяли участь в засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні заступників постійних представників

04 жовтня 2013, 15:06

4 жовтня 2013 року в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні заступників постійних представників за участю Спеціального представника Діючого голови ОБСЄ з питань конфліктів А.Дещиці та в.о. Спецпредставника України з Придністровського врегулювання, Посла України в Молдові С.Пирожкова.

Засідання пройшло під головуванням Заступника Помічника Генерального секретаря НАТО з питань політики та безпеки Дж.Аппатурая.

В ході засідання були обговорені актуальні питання врегулювання заморожених конфліктів на просторі ОБСЄ. Зокрема, відбувся обмін думками про хід Придністровського врегулювання, перспективи вирішення Нагірно-Карабахського конфлікту та динаміку переговорів в рамках Женевських дискусій з безпеки та стабільності на Південному Кавказі.

НАТО підтвердила свою високу оцінку зусиль України, спрямованих на розв’язання «заморожених» конфліктів на просторі ОБСЄ. У цьому контексті було висловлено одностайну підтримку прагненням нашої держави досягти прогресу в мирному врегулюванні таких конфліктів шляхом переговорів, у т.ч. в рамках Головування України в ОБСЄ в 2013 році.

Останні новини

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі | 10 березня, 13:37

Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

Одним з нових напрямків взаємодії НАТО з Україною є активне залучення жінок до вирішення безпекових проблем, - заступник Генсека НАТО Роуз Геттемюллер | 10 березня, 08:00

Одним з пріоритетів на порядку денному співробітництва з НАТО є обговорення нових можливостей, які можуть відкритися для України за результатами Саміту Альянсу, який відбудеться у липні цього року в Брюсселі. "Ми розраховуємо на проведення Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів країн Альянсу", - заявила Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із Заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер у Брюсселі.

Іванна Климпуш-Цинцадзе та заступник Генсека НАТО обговорили співпрацю в протидії кібер- та енергетичним загрозам | 10 березня, 07:52

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася у Брюсселі із заступником Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі. На зустрічі йшлося про співпрацю у рамках Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки», діалог НАТО-Україна щодо кібер- та енергетичної безпеки.