Місія України при НАТО

, Київ 13:04

Спецпредставник Діючого голови ОБСЄ з питань конфліктів А.Дещиця та в.о. Спецпредставника України з Придністровського врегулювання С.Пирожков взяли участь в засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні заступників постійних представників

04 жовтня 2013, 15:06

4 жовтня 2013 року в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні заступників постійних представників за участю Спеціального представника Діючого голови ОБСЄ з питань конфліктів А.Дещиці та в.о. Спецпредставника України з Придністровського врегулювання, Посла України в Молдові С.Пирожкова.

Засідання пройшло під головуванням Заступника Помічника Генерального секретаря НАТО з питань політики та безпеки Дж.Аппатурая.

В ході засідання були обговорені актуальні питання врегулювання заморожених конфліктів на просторі ОБСЄ. Зокрема, відбувся обмін думками про хід Придністровського врегулювання, перспективи вирішення Нагірно-Карабахського конфлікту та динаміку переговорів в рамках Женевських дискусій з безпеки та стабільності на Південному Кавказі.

НАТО підтвердила свою високу оцінку зусиль України, спрямованих на розв’язання «заморожених» конфліктів на просторі ОБСЄ. У цьому контексті було висловлено одностайну підтримку прагненням нашої держави досягти прогресу в мирному врегулюванні таких конфліктів шляхом переговорів, у т.ч. в рамках Головування України в ОБСЄ в 2013 році.

Останні новини

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.

Представники України та Альянсу обговорили питання реалізації Платформи Україна – НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні в Україні | 21 листопада 2017, 17:25

Делегація України взяла участь у засіданні Комітету з партнерств та колективної безпеки у форматі Комісії Україна – НАТО, яке відбулось у штаб-квартирі Альянсу 20 листопада цього року.