Місія України при НАТО

, Київ 04:57

У штаб-квартирі НАТО відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні Комітету політики та партнерств з питань контролю над озброєннями та нерозповсюдження ЗМЗ

10 жовтня 2013, 17:53

10 жовтня 2013 року в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні Комітету політики та партнерств, присвячене проблематиці контролю над озброєннями та нерозповсюдження зброї масового знищення.

У ході засідання Директор Департаменту міжнародної безпеки та роззброєння МЗС України О.Александрович поінформував держави-члени НАТО про бачення Україною ролі контролю над озброєннями для забезпечення Європейської архітектури безпеки сьогодні та в майбутньому, про нові тенденції та виклики в сфері ядерного нерозповсюдження, заборони хімічної зброї, а також у сфері експортного контролю.

Окрема увага в ході обговорення була приділена ініціативам Українського головування в ОБСЄ у частині завершення роботи над оновленням Принципів ОБСЄ 1994 року, що регулюють питання нерозповсюдження, та Віденського документа 2011 року про заходи зміцнення довіри та безпеки.

З презентацією про досвід України в реалізації проектів з нерозповсюдження радіоактивних матеріалів в рамках ініціативи Великої Вісімки «Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення» на засіданні виступив Заступник Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження М.Проскура.

Останні новини

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі | 10 березня, 13:37

Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

Одним з нових напрямків взаємодії НАТО з Україною є активне залучення жінок до вирішення безпекових проблем, - заступник Генсека НАТО Роуз Геттемюллер | 10 березня, 08:00

Одним з пріоритетів на порядку денному співробітництва з НАТО є обговорення нових можливостей, які можуть відкритися для України за результатами Саміту Альянсу, який відбудеться у липні цього року в Брюсселі. "Ми розраховуємо на проведення Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів країн Альянсу", - заявила Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із Заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер у Брюсселі.

Іванна Климпуш-Цинцадзе та заступник Генсека НАТО обговорили співпрацю в протидії кібер- та енергетичним загрозам | 10 березня, 07:52

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася у Брюсселі із заступником Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі. На зустрічі йшлося про співпрацю у рамках Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки», діалог НАТО-Україна щодо кібер- та енергетичної безпеки.