Місія України при НАТО

, Київ 19:41

У штаб-квартирі НАТО відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні Комітету політики та партнерств з питань контролю над озброєннями та нерозповсюдження ЗМЗ

10 жовтня 2013, 17:53

10 жовтня 2013 року в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні Комітету політики та партнерств, присвячене проблематиці контролю над озброєннями та нерозповсюдження зброї масового знищення.

У ході засідання Директор Департаменту міжнародної безпеки та роззброєння МЗС України О.Александрович поінформував держави-члени НАТО про бачення Україною ролі контролю над озброєннями для забезпечення Європейської архітектури безпеки сьогодні та в майбутньому, про нові тенденції та виклики в сфері ядерного нерозповсюдження, заборони хімічної зброї, а також у сфері експортного контролю.

Окрема увага в ході обговорення була приділена ініціативам Українського головування в ОБСЄ у частині завершення роботи над оновленням Принципів ОБСЄ 1994 року, що регулюють питання нерозповсюдження, та Віденського документа 2011 року про заходи зміцнення довіри та безпеки.

З презентацією про досвід України в реалізації проектів з нерозповсюдження радіоактивних матеріалів в рамках ініціативи Великої Вісімки «Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення» на засіданні виступив Заступник Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження М.Проскура.

Останні новини

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.

Представники України та Альянсу обговорили питання реалізації Платформи Україна – НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні в Україні | 21 листопада 2017, 17:25

Делегація України взяла участь у засіданні Комітету з партнерств та колективної безпеки у форматі Комісії Україна – НАТО, яке відбулось у штаб-квартирі Альянсу 20 листопада цього року.