Місія України при НАТО

, Київ 05:24

Спецпредставник України з питань Близького Сходу та Африки Геннадій Латій взяв участь в засіданні Комісії Україна-НАТО

09 грудня 2013, 16:42

В штаб-квартирі НАТО в Брюсселі відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні заступників постійних представників за участю Спеціального представника України з питань Близького Сходу та Африки Геннадія Латія.

Засідання пройшло під головуванням Заступника Помічника Генерального секретаря НАТО з питань політики та безпеки Дж.Аппатурая.

В ході засідання були обговорені актуальні питання розвитку ситуації на Близькому Сході та в Північній Африці. Зокрема, відбувся обмін думками щодо триваючого конфлікту в Сирії, періодичних спалахів ізраїльсько-палестинського конфлікту, відновлення масових протестів у Єгипті, сутичок у Лівії, а також ролі міжнародного співтовариства у пошуку шляхів відновлення миру і стабільності у цьому регіоні.

Україна та НАТО не беруть безпосередньої участі у зусиллях з врегулювання ситуації в регіоні Близького Сходу та Північної Африки, втім пильно спостерігають за розвитком подій, оскільки вони можуть мати вплив на безпекову ситуацію в регіоні та поза його межами, включно з євроатлантичним простором.

Учасники засідання висловили підтримку важливості проведення діалогу з актуальних проблем цього регіону в рамках Комісії Україна-НАТО, що сприятиме кращому розумінню подій і, в кінцевому рахунку – зміцненню міжнародної стабільності і безпеки.

На звернення української сторони представники США, Італії та Туреччини висловили готовність їх країн надати максимальне сприяння у звільненні українських громадян, які стали заручниками в Лівії.

Останні новини

Генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів | 17 січня, 09:44

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у двох засіданнях Військового комітету НАТО, у Брюсселі.

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.