Місія України при НАТО

, Київ 13:27

Відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів оборони

27 лютого 2014, 16:35

В штаб-квартирі НАТО в Брюсселі під головуванням Генерального секретаря НАТО Андреса Фога Расмуссена відбулося засідання Комісії Україна – НАТО на рівні міністрів оборони. Делегацію України на цьому заході очолив Перший заступник Міністра оборони України Олександр Олійник.

Учасники засідання підвели підсумки минулорічної співпраці України з НАТО в оборонній сфері та засвідчили готовність продовжувати таку співпрацю з метою подальшого реформування оборонного сектору нашої держави відповідно до найбільш прогресивних світових стандартів. У цьому контексті було окреслено напрями відповідної взаємодії на ближчу перспективу. Міністри оборони держав-членів НАТО підтвердили готовність Альянсу до продовження розвитку особливого партнерства з Україною у рамках існуючих механізмів, а також подальшого надання всебічної допомоги у реформуванні сектору оборони нашої держави.

На прохання сторони НАТО Глава української делегації поінформував присутніх про кроки,  здійснені в Україні за останній час з метою політичної, економічної та соціальної стабілізації країни, а також недопущення сепаратиських проявів. Окремо він зупинився на місці та ролі, а також завданнях Міноборони та Збройних Сил України в сучасних умовах.

Сторона НАТО підтвердила відданість положенням Хартії про особливе партнерство з Україною, зокрема в частині, що стосується підтримки Альянсом демократичного розвитку, територіальної цілісності та суверенності України. Міністри оборони Альянсу також підтримали зусилля нової української влади щодо стабілізації внутрішньополітичної ситуації в Україні та якомога скорішого подолання кризи, висловили жалобу за жертвами нещодавніх протистоянь та наголосили на важливості активного продовження процесу реформ, в тому числі в рамках курсу на європейську інтеграцію.

 

Останні новини

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.

Представники України та Альянсу обговорили питання реалізації Платформи Україна – НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні в Україні | 21 листопада 2017, 17:25

Делегація України взяла участь у засіданні Комітету з партнерств та колективної безпеки у форматі Комісії Україна – НАТО, яке відбулось у штаб-квартирі Альянсу 20 листопада цього року.