Місія України при НАТО

, Київ 21:49

В штаб-квартирі НАТО обговорено питання перебування ЧФ РФ на території України

20 травня 2014, 17:00

В штаб-квартирі НАТО в Брюсселі відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні Комітету з питань політики та партнерств, присвячене політико-правовим аспектам базування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України.

Під час засідання з брифінгом виступив  заступник начальника політичного відділу Окремого двостороннього департаменту МЗС України Ігор Яременко.

Учасники заходу здійснили обмін думками щодо правових аспектів та режиму перебування ЧФ РФ на території Україні, основних проблемних питань, в т.ч. в контексті задіяння підрозділів ЧФ РФ для окупації АРК нашої держави.

Останні новини

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі | 10 березня, 13:37

Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

Одним з нових напрямків взаємодії НАТО з Україною є активне залучення жінок до вирішення безпекових проблем, - заступник Генсека НАТО Роуз Геттемюллер | 10 березня, 08:00

Одним з пріоритетів на порядку денному співробітництва з НАТО є обговорення нових можливостей, які можуть відкритися для України за результатами Саміту Альянсу, який відбудеться у липні цього року в Брюсселі. "Ми розраховуємо на проведення Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів країн Альянсу", - заявила Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із Заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер у Брюсселі.

Іванна Климпуш-Цинцадзе та заступник Генсека НАТО обговорили співпрацю в протидії кібер- та енергетичним загрозам | 10 березня, 07:52

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася у Брюсселі із заступником Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі. На зустрічі йшлося про співпрацю у рамках Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки», діалог НАТО-Україна щодо кібер- та енергетичної безпеки.