Місія України при НАТО

, Київ 13:04

В штаб-квартирі НАТО обговорено питання перебування ЧФ РФ на території України

20 травня 2014, 17:00

В штаб-квартирі НАТО в Брюсселі відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні Комітету з питань політики та партнерств, присвячене політико-правовим аспектам базування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України.

Під час засідання з брифінгом виступив  заступник начальника політичного відділу Окремого двостороннього департаменту МЗС України Ігор Яременко.

Учасники заходу здійснили обмін думками щодо правових аспектів та режиму перебування ЧФ РФ на території Україні, основних проблемних питань, в т.ч. в контексті задіяння підрозділів ЧФ РФ для окупації АРК нашої держави.

Останні новини

Генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів | Сьогодні, 09:44

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у двох засіданнях Військового комітету НАТО, у Брюсселі.

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.