Місія України при НАТО

, Київ 19:42

Комісія Україна-НАТО висловила переконання, що вибори в Україні відбудуться на належному рівні

21 травня 2014, 22:03

В штаб-квартирі НАТО в Брюсселі під головуванням заступника Генерального секретаря НАТО Александра Вершбоу відбулося засідання Комісії Україна-НАТО (КУН) на рівні послів.

В ході засідання всебічно обговорено розвиток політико-безпекової ситуації в Україні та стан підготовки до позачергових виборів Президента України 25 травня ц.р.

Глава Місії України при НАТО, Посол Ігор Долгов поінформував учасників засідання КУН про дії української влади, спрямовані на стабілізацію ситуації в державі, досягнення національної єдності та виконання Женевських домовленостей від 17 квітня ц.р.

Водночас відбувся обмін актуальною інформацією про триваючі незаконні дії Росії в східних областях України та військову ескалацію поблизу східного кордону нашої держави.

Також обговорено хід підготовки до президентських виборів в Україні. Посол І.Долгов інформував союзників з усіх актуальних питань, пов’язаних з виборами, включаючи заходи із забезпечення виборчого процесу на фоні триваючих деструктивних дій, інспірованих Росією з метою зриву виборів в Україні.

Союзники засвідчили рішучу підтримку діям української влади в сучасних складних умовах та висловили переконання, що Україна забезпечить проведення позачергових виборів Президента 25 травня ц.р. на належному рівні у відповідності до усіх міжнародних стандартів.

Останні новини

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.

Представники України та Альянсу обговорили питання реалізації Платформи Україна – НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні в Україні | 21 листопада 2017, 17:25

Делегація України взяла участь у засіданні Комітету з партнерств та колективної безпеки у форматі Комісії Україна – НАТО, яке відбулось у штаб-квартирі Альянсу 20 листопада цього року.