Місія України при НАТО

, Київ 05:06

Комісія Україна-НАТО висловила переконання, що вибори в Україні відбудуться на належному рівні

21 травня 2014, 22:03

В штаб-квартирі НАТО в Брюсселі під головуванням заступника Генерального секретаря НАТО Александра Вершбоу відбулося засідання Комісії Україна-НАТО (КУН) на рівні послів.

В ході засідання всебічно обговорено розвиток політико-безпекової ситуації в Україні та стан підготовки до позачергових виборів Президента України 25 травня ц.р.

Глава Місії України при НАТО, Посол Ігор Долгов поінформував учасників засідання КУН про дії української влади, спрямовані на стабілізацію ситуації в державі, досягнення національної єдності та виконання Женевських домовленостей від 17 квітня ц.р.

Водночас відбувся обмін актуальною інформацією про триваючі незаконні дії Росії в східних областях України та військову ескалацію поблизу східного кордону нашої держави.

Також обговорено хід підготовки до президентських виборів в Україні. Посол І.Долгов інформував союзників з усіх актуальних питань, пов’язаних з виборами, включаючи заходи із забезпечення виборчого процесу на фоні триваючих деструктивних дій, інспірованих Росією з метою зриву виборів в Україні.

Союзники засвідчили рішучу підтримку діям української влади в сучасних складних умовах та висловили переконання, що Україна забезпечить проведення позачергових виборів Президента 25 травня ц.р. на належному рівні у відповідності до усіх міжнародних стандартів.

Останні новини

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі | 10 березня, 13:37

Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

Одним з нових напрямків взаємодії НАТО з Україною є активне залучення жінок до вирішення безпекових проблем, - заступник Генсека НАТО Роуз Геттемюллер | 10 березня, 08:00

Одним з пріоритетів на порядку денному співробітництва з НАТО є обговорення нових можливостей, які можуть відкритися для України за результатами Саміту Альянсу, який відбудеться у липні цього року в Брюсселі. "Ми розраховуємо на проведення Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів країн Альянсу", - заявила Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із Заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер у Брюсселі.

Іванна Климпуш-Цинцадзе та заступник Генсека НАТО обговорили співпрацю в протидії кібер- та енергетичним загрозам | 10 березня, 07:52

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася у Брюсселі із заступником Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі. На зустрічі йшлося про співпрацю у рамках Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки», діалог НАТО-Україна щодо кібер- та енергетичної безпеки.