Місія України при НАТО

, Київ 21:45

В.о. Міністра оборони України М.Коваль бере участь у заходах НАТО на рівні міністрів оборони

03 червня 2014, 19:23

У рамках першого дня участі в міністерських заходах в Брюсселі В.о. Міністра оборони України М.Коваль провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО А.Расмуссеном. Під час зустрічі сторона НАТО привітала результати Президентських виборів в Україні, відзначила зусилля української влади з метою розв’язання триваючої кризи, висловила підтримку діяльності українського уряду з метою подальших демократичних перетворень нашої держави. Генсек НАТО також наголосив, що Альянс і надалі залишатиметься надійним партнером України та підтримуватиме її в подальшій трансформації оборонного та безпекового сектору.

В той же день під головуванням Генерального секретаря НАТО А.Расмуссена відбулось засідання Комісії Україна – НАТО на рівні міністрів оборони.

В рамках першого дня міністерських заходів НАТО В.о. Міністра оборони України М.Коваль провів двосторонні зустрічі з Міністром оборони США Ч.Хейгелом, Міністром оборони Великої Британії Ф.Хаммондом, Міністром оборони Польщі Т.Сємоняком та Міністром оборони Франції  Ж.-І. ле Дріаном, у ході яких були обговорені питання поглиблення двостороннього співробітництва, реалізації спільних проектів, врегулювання кризи в Україні, а також визначені напрями співпраці на найближчу перспективу.

За результатами засідання Комісії Україна-НАТО М.Коваль провів прес-конференцію для представників вітчизняних та іноземних ЗМІ, акредитованих при штаб-квартирі НАТО.

Останні новини

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі | 10 березня, 13:37

Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

Одним з нових напрямків взаємодії НАТО з Україною є активне залучення жінок до вирішення безпекових проблем, - заступник Генсека НАТО Роуз Геттемюллер | 10 березня, 08:00

Одним з пріоритетів на порядку денному співробітництва з НАТО є обговорення нових можливостей, які можуть відкритися для України за результатами Саміту Альянсу, який відбудеться у липні цього року в Брюсселі. "Ми розраховуємо на проведення Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів країн Альянсу", - заявила Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із Заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер у Брюсселі.

Іванна Климпуш-Цинцадзе та заступник Генсека НАТО обговорили співпрацю в протидії кібер- та енергетичним загрозам | 10 березня, 07:52

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася у Брюсселі із заступником Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі. На зустрічі йшлося про співпрацю у рамках Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки», діалог НАТО-Україна щодо кібер- та енергетичної безпеки.