Місія України при НАТО

, Київ 12:43

В.о. Міністра оборони України М.Коваль бере участь у заходах НАТО на рівні міністрів оборони

03 червня 2014, 19:23

У рамках першого дня участі в міністерських заходах в Брюсселі В.о. Міністра оборони України М.Коваль провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО А.Расмуссеном. Під час зустрічі сторона НАТО привітала результати Президентських виборів в Україні, відзначила зусилля української влади з метою розв’язання триваючої кризи, висловила підтримку діяльності українського уряду з метою подальших демократичних перетворень нашої держави. Генсек НАТО також наголосив, що Альянс і надалі залишатиметься надійним партнером України та підтримуватиме її в подальшій трансформації оборонного та безпекового сектору.

В той же день під головуванням Генерального секретаря НАТО А.Расмуссена відбулось засідання Комісії Україна – НАТО на рівні міністрів оборони.

В рамках першого дня міністерських заходів НАТО В.о. Міністра оборони України М.Коваль провів двосторонні зустрічі з Міністром оборони США Ч.Хейгелом, Міністром оборони Великої Британії Ф.Хаммондом, Міністром оборони Польщі Т.Сємоняком та Міністром оборони Франції  Ж.-І. ле Дріаном, у ході яких були обговорені питання поглиблення двостороннього співробітництва, реалізації спільних проектів, врегулювання кризи в Україні, а також визначені напрями співпраці на найближчу перспективу.

За результатами засідання Комісії Україна-НАТО М.Коваль провів прес-конференцію для представників вітчизняних та іноземних ЗМІ, акредитованих при штаб-квартирі НАТО.

Останні новини

Генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів | Сьогодні, 09:44

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у двох засіданнях Військового комітету НАТО, у Брюсселі.

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.