Місія України при НАТО

, Київ 13:16

Політичний директор МЗС України О.Макеєв обговорив з НАТО розвиток безпекової ситуації в Україні та політику стосовно тимчасово окупованого Криму

05 червня 2014, 19:15

В штаб-квартирі НАТО відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні Комітету з питань політики та партнерств, участь в якому взяв Політичний директор МЗС України Олексій Макеєв.

Основну увагу під час засідання приділено сучасному розвитку безпекової ситуації в Україні, політики Уряду України щодо тимчасово окупованої території Криму, впливу цих та інших останніх подій на безпеку  України , Чорноморського регіону та Євроатлантичного простору в цілому. Союзники засвідчили повну підтримку суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, наголосили на невизнанні анексії Криму, підтвердили готовність і надалі надавати Україні можливого сприяння в подоланні цього неочікуваного безпекового виклику.

Окрему увагу було приділено питанню звільнення українського режисера Олега Сенцова та інших громадян України, незаконно затриманих спецслужбами Росії.  Політдиректор МЗС України звернувся до держав-членів НАТО з проханням чинити цілеспрямований тиск на російську сторону з метою звільнення українських громадян. Союзники засвідчили готовність долучитися до цього процесу по своїх каналах.

Для більш деталізованого обговорення сучасної безпекової ситуації в Чорноморському регіоні на тлі останніх подій О.Макеєв провів окремі зустрічі в делегація США, Канади, Туреччини, Румунії, Польщі та Литви .

Останні новини

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.

Представники України та Альянсу обговорили питання реалізації Платформи Україна – НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні в Україні | 21 листопада 2017, 17:25

Делегація України взяла участь у засіданні Комітету з партнерств та колективної безпеки у форматі Комісії Україна – НАТО, яке відбулось у штаб-квартирі Альянсу 20 листопада цього року.