Місія України при НАТО

3, Київ 12:24

Глава Місії України при НАТО терміново зустрівся із Заступником Генсекретаря НАТО у зв’язку із загостренням ситуації в Україні

28 серпня 2014, 18:04

28 серпня 2014 року, у зв’язку з різким загостренням військової ескалації з боку РФ проти України Глава Місії України при НАТО, Посол Ігор Долгов провів термінову зустріч із Заступником Генерального секретаря НАТО Александром Вершбоу.

Під час зустрічі було обговорено останній розвиток подій, форми реагування НАТО на ці події, а також узгоджено проведення термінового засідання Комісії Україна-НАТО, відповідно до статті 15 Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору.

Довідково: ст.15 Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору від 1997 року передбачає створення Україною та НАТО кризового консультативного механізму для проведення спільних консультацій в будь-якому випадку, коли Україна вбачатиме пряму загрозу своїй територіальній цілісності, політичній незалежності або безпеці.

Сторона НАТО наголосила на своєму занепокоєнні ситуацією та підкреслила, що згадані брутальні дії РФ не можуть і не будуть залишатися без відповіді.

Останні новини

Відбулось чергове засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва | 02 грудня, 21:06

Делегацію України на заході очолив Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковський, сторону НАТО – новопризначений заступник Генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій,  Директор Департаменту оборонних інвестицій Міжнародного секретаріату НАТО К.Гранд.

Делегація Верховної Ради України провела зустрічі в штаб-квартирі НАТО та Секретаріаті Парламентської Асамблеї Альянсу | 02 грудня, 20:53

30 листопада – 2 грудня 2016 р. відбувся візит групи депутатів ВРУ до штаб-квартири НАТО (м. Брюссель). Захід був організований за ініціативи Секретаріату Парламентської Асамблеї НАТО. 

У штаб-квартирі НАТО презентували можливості оборонно-промислового комплексу України | 02 грудня, 20:46

Місія України при НАТО та Державний концерн «Укроборонпром» провели у штаб-квартирі НАТО  (м.Брюссель) «День оборонної промисловості України».