Місія України при НАТО

20, Київ 22:12

Глава Місії України при НАТО терміново зустрівся із Заступником Генсекретаря НАТО у зв’язку із загостренням ситуації в Україні

28 серпня 2014, 18:04

28 серпня 2014 року, у зв’язку з різким загостренням військової ескалації з боку РФ проти України Глава Місії України при НАТО, Посол Ігор Долгов провів термінову зустріч із Заступником Генерального секретаря НАТО Александром Вершбоу.

Під час зустрічі було обговорено останній розвиток подій, форми реагування НАТО на ці події, а також узгоджено проведення термінового засідання Комісії Україна-НАТО, відповідно до статті 15 Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору.

Довідково: ст.15 Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору від 1997 року передбачає створення Україною та НАТО кризового консультативного механізму для проведення спільних консультацій в будь-якому випадку, коли Україна вбачатиме пряму загрозу своїй територіальній цілісності, політичній незалежності або безпеці.

Сторона НАТО наголосила на своєму занепокоєнні ситуацією та підкреслила, що згадані брутальні дії РФ не можуть і не будуть залишатися без відповіді.

Останні новини

Відбулося перше засідання Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України | 21 липня, 20:51

Під головуванням Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе відбулося перше засідання Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України.

Винні у трагедії рейсу "МН17" мають бути покарані - Президент Петро Порошенко | 17 липня, 09:40

Президент Петро Порошенко наголошує, що винуватці трагедії з літаком Малайзійських авіаліній рейсу "МН17" обов'язково будуть покарані. Україна, разом з країнами, чиї громадяни стали жертвами катастрофи, докладає максимум зусиль для притягнення їх до відповідальності.

Відбулася зустріч В.о. Глави Місії України при НАТО із Заступником Генсекретаря НАТО | 14 липня, 13:10

Єгор Божок та Александр Вершбоу обговорили актуальні питання порядку денного взаємодії України з НАТО, підсумки Варшавського саміту Альянсу та результати дискусії з українського питання під час останнього засідання Ради НАТО-Росія.

У зв’язку з гібридними загрозами з боку Росії, НАТО вперше в історії розпочало співробітництво з Україною у сферах стратегічного аналізу і планування | 13 липня, 18:08

В.о. Глави Місії України при НАТО Єгор Божок взяв участь у заході «Гібридна війна і політика Росії в Європі». На заході також виступили Якуб Каленський(член East StratCom Task Force), Юрій Федоров (експерт у питаннях безпеки та зовнішньої політики Росії), Михайло Гончар (голова Центру Глобалістики «Стратегія XXI») і Михайло Самус (заступник директора Центру дослідження армії, конверсій і роззброєння). 

В.о. Глави Місії України при НАТО: "Україна задоволена результатами саміту НАТО у Варшаві" | 12 липня, 19:20

В.о. Глави МУН Єгор Божок зустрівся із студентами Університету Фрібуру (Швейцарія), які відвідали штаб-квартиру НАТО з ознайомчим візитом.