Місія України при НАТО

3, Київ 10:47

Глава Місії України при НАТО терміново зустрівся із Заступником Генсекретаря НАТО у зв’язку із загостренням ситуації в Україні

28 серпня 2014, 18:04

28 серпня 2014 року, у зв’язку з різким загостренням військової ескалації з боку РФ проти України Глава Місії України при НАТО, Посол Ігор Долгов провів термінову зустріч із Заступником Генерального секретаря НАТО Александром Вершбоу.

Під час зустрічі було обговорено останній розвиток подій, форми реагування НАТО на ці події, а також узгоджено проведення термінового засідання Комісії Україна-НАТО, відповідно до статті 15 Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору.

Довідково: ст.15 Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору від 1997 року передбачає створення Україною та НАТО кризового консультативного механізму для проведення спільних консультацій в будь-якому випадку, коли Україна вбачатиме пряму загрозу своїй територіальній цілісності, політичній незалежності або безпеці.

Сторона НАТО наголосила на своєму занепокоєнні ситуацією та підкреслила, що згадані брутальні дії РФ не можуть і не будуть залишатися без відповіді.

Останні новини

Україна відзначає День працівника дипломатичної служби | 22 грудня 2016, 13:10

Керівники дипустанов України в Брюсселі поклали квіти до пам’ятної дошки на будинку першої дипломатичної Місії нашої держави в Королівстві Бельгія.

В.о.Глави Місії України при НАТО зустрівся з переможцями "NATO Competitions" | 13 грудня 2016, 09:37

Штаб-квартиру Альянсу відвідали представники українського громадянського суспільства, які протягом 2016 р. стали переможцями конкурсів, присвячених тематиці НАТО. 

Президент підписав Указ «Про річні національні програми під егідою Комісії Україна – НАТО» | 07 грудня 2016, 20:27

Президент Петро Порошенко підписав Указ № 547/2016 «Про річні національні програми під егідою Комісії Україна – НАТО».

Політична та практична підтримка України з боку НАТО залишається незмінною | 07 грудня 2016, 16:56

Глава зовнішньополітичного відомства України Павло Клімкін взяв участь у засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ, яке відбулося в штаб-квартирі Альянсу в Брюсселі під головуванням Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга.