Місія України при НАТО

4, Київ 18:39

Глава Місії України при НАТО терміново зустрівся із Заступником Генсекретаря НАТО у зв’язку із загостренням ситуації в Україні

28 серпня 2014, 18:04

28 серпня 2014 року, у зв’язку з різким загостренням військової ескалації з боку РФ проти України Глава Місії України при НАТО, Посол Ігор Долгов провів термінову зустріч із Заступником Генерального секретаря НАТО Александром Вершбоу.

Під час зустрічі було обговорено останній розвиток подій, форми реагування НАТО на ці події, а також узгоджено проведення термінового засідання Комісії Україна-НАТО, відповідно до статті 15 Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору.

Довідково: ст.15 Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору від 1997 року передбачає створення Україною та НАТО кризового консультативного механізму для проведення спільних консультацій в будь-якому випадку, коли Україна вбачатиме пряму загрозу своїй територіальній цілісності, політичній незалежності або безпеці.

Сторона НАТО наголосила на своєму занепокоєнні ситуацією та підкреслила, що згадані брутальні дії РФ не можуть і не будуть залишатися без відповіді.

Останні новини

У Військовій академії Сухопутних військ (м.Одеса) стартували дні НАТО | Вчора, 21:11

Упродовж двох днів представники Північноатлантичного альянсу читатимуть лекції для українських офіцерів.

Україна та НАТО поглиблюватимуть співпрацю – Президент Петро Порошенко | 21 жовтня, 09:12

Президент України наголошує, що Північноатлантичний альянс дуже важливий і надійний партнер України.

Міжнародний центр миротворчості та безпеки України взяв участь у щорічній виставці партнерських навчально-тренувальних центрів у штаб-квартирі НАТО | 19 жовтня, 21:16

У штаб-квартирі НАТО відбулась щорічна виставка партнерських навчально-тренувальних центрів, яка проводиться з метою демонстрації мережевих та індивідуальних досягнень центрів, рекламування можливостей центрів з надання експертної допомоги та проведення заходів освіти і підготовки, а також визначає загальні тенденції в індивідуальній та колективній підготовці військовослужбовців і цивільного персоналу збройних сил.

Штаб-квартиру НАТО відвідала група українських учнів | 18 жовтня, 15:58

Учні Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті ім. І.Франка у ході ознайомчої поїздки до Брюсселю відвідали штаб-квартиру Альянсу, де зустрілися з В.о.Глави Місії України при НАТО Єгором Божком.