Місія України при НАТО

11, Київ 23:36

Глава Місії України при НАТО терміново зустрівся із Заступником Генсекретаря НАТО у зв’язку із загостренням ситуації в Україні

28 серпня 2014, 18:04

28 серпня 2014 року, у зв’язку з різким загостренням військової ескалації з боку РФ проти України Глава Місії України при НАТО, Посол Ігор Долгов провів термінову зустріч із Заступником Генерального секретаря НАТО Александром Вершбоу.

Під час зустрічі було обговорено останній розвиток подій, форми реагування НАТО на ці події, а також узгоджено проведення термінового засідання Комісії Україна-НАТО, відповідно до статті 15 Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору.

Довідково: ст.15 Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору від 1997 року передбачає створення Україною та НАТО кризового консультативного механізму для проведення спільних консультацій в будь-якому випадку, коли Україна вбачатиме пряму загрозу своїй територіальній цілісності, політичній незалежності або безпеці.

Сторона НАТО наголосила на своєму занепокоєнні ситуацією та підкреслила, що згадані брутальні дії РФ не можуть і не будуть залишатися без відповіді.

Останні новини

В НАТО позитивно оцінили хід судової реформи та прогрес у боротьбі з корупцією в Україні | Сьогодні, 18:11

27 вересня ц.р. Заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов відвідав штаб-квартиру НАТО з робочим візитом.

Вадим Пристайко відвідав штаб-квартиру НАТО з дводенним візитом | 23 вересня, 13:21

22-23 вересня ц.р. заступник Міністра закордонних справ – керівник апарату Вадим Пристайко здійснив робочий візит до штаб-квартири НАТО.

Президент України провів переговори з Генеральним секретарем НАТО | 22 вересня, 07:47

Президент Петро Порошенко провів переговори з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

У штаб-квартирі НАТО відкрилася фотовиставка литовського фотожурналіста Артураса Морозоваса під назвою "Війна" | 09 вересня, 18:40

Виставка висвітлює події в Україні протягом останніх двох років - Революцію гідності та розв'язану Росією гібридну війну.