Місія України при НАТО

23, Київ 11:03

Глава Місії України при НАТО терміново зустрівся із Заступником Генсекретаря НАТО у зв’язку із загостренням ситуації в Україні

28 серпня 2014, 18:04

28 серпня 2014 року, у зв’язку з різким загостренням військової ескалації з боку РФ проти України Глава Місії України при НАТО, Посол Ігор Долгов провів термінову зустріч із Заступником Генерального секретаря НАТО Александром Вершбоу.

Під час зустрічі було обговорено останній розвиток подій, форми реагування НАТО на ці події, а також узгоджено проведення термінового засідання Комісії Україна-НАТО, відповідно до статті 15 Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору.

Довідково: ст.15 Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору від 1997 року передбачає створення Україною та НАТО кризового консультативного механізму для проведення спільних консультацій в будь-якому випадку, коли Україна вбачатиме пряму загрозу своїй територіальній цілісності, політичній незалежності або безпеці.

Сторона НАТО наголосила на своєму занепокоєнні ситуацією та підкреслила, що згадані брутальні дії РФ не можуть і не будуть залишатися без відповіді.

Останні новини

У штаб-квартирі НАТО презентували перші результати реалізації Трастового фонду НАТО з розвитку системи медичної реабілітації України | 17 червня, 10:14

Захід був організований Постпредством Болгарії в НАТО, яка є провідною країною в реалізації Трастового фонду, Місією України при НАТО та Політдиректоратом Міжнародного секретаріату НАТО. 

Міністр оборони України взяв участь у засіданні Комісії Україна-НАТО | 15 червня, 15:04

14-15 червня 2016 р. Генерал Армії України С.Полторак відвідав з робочим візитом штаб-квартиру НАТО з метою участі у заходах Альянсу на рівні міністрів оборони.

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО вітають поглиблення співпраці України та НАТО | 14 червня, 21:37

У Києві триває засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО, а також було проведено 92-ий семінар Роуза-Рота «Трансформація України у неспокійному регіональному контексті».

Президент затвердив Стратегічний оборонний бюлетень України | 06 червня, 16:36

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 травня 2016 року «Про Стратегічний  оборонний бюлетень України».

Україна і НАТО визначили пріоритети оборонно-технічного співробітництва на друге півріччя 2016 року та 2017 рік | 03 червня, 13:58

У Львові відбулося чергове засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).