Місія України при НАТО

17, Київ 11:35

Глава Місії України при НАТО терміново зустрівся із Заступником Генсекретаря НАТО у зв’язку із загостренням ситуації в Україні

28 серпня 2014, 18:04

28 серпня 2014 року, у зв’язку з різким загостренням військової ескалації з боку РФ проти України Глава Місії України при НАТО, Посол Ігор Долгов провів термінову зустріч із Заступником Генерального секретаря НАТО Александром Вершбоу.

Під час зустрічі було обговорено останній розвиток подій, форми реагування НАТО на ці події, а також узгоджено проведення термінового засідання Комісії Україна-НАТО, відповідно до статті 15 Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору.

Довідково: ст.15 Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору від 1997 року передбачає створення Україною та НАТО кризового консультативного механізму для проведення спільних консультацій в будь-якому випадку, коли Україна вбачатиме пряму загрозу своїй територіальній цілісності, політичній незалежності або безпеці.

Сторона НАТО наголосила на своєму занепокоєнні ситуацією та підкреслила, що згадані брутальні дії РФ не можуть і не будуть залишатися без відповіді.

Останні новини

Віце-прем'єр-міністр України І.Климпуш-Цинцадзе відвідала з робочим візитом штаб-квартиру НАТО | 24 травня, 19:19

У рамках візиту відбулася зустріч Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України із Заступником Генерального секретаря НАТО Александром Вершбоу 

В.о. Глави Місії України при НАТО: "Українська молодь має знати про НАТО якомога більше" | 24 травня, 10:02

Група слухачів Української академії лідерства відвідала з ознайомчим візитом штаб-квартиру НАТО 

Збірна українських дипломатів вийшла до плей-офф чемпіонату НАТО з футболу | 22 травня, 17:57

Генеральним спонсором нашої збірної виступив всесвітньо відомий український авіаційний концерн "Антонов".

Тренувально-дорадча місія НАТО «Рішуча підтримка» в Афганістані триватиме і після 2016 року | 20 травня, 21:25

Відповідне рішення було погодженне під час засідання Північноатлантичної ради у форматі країн-контрибуторів тренувально-дорадчої місії НАТО в Афганістані «Рішуча підтримка». Українську сторону під час заходу представляв В.о. Глави Місії України при НАТО Єгор Божок.