Місія України при НАТО

, Київ 12:58

Енергобезпека та стабільне газопостачання залишаються в центрі уваги діалогу Україна-НАТО

17 листопада 2014, 18:28

17 листопада 2014 р. у штаб-квартирі НАТО відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні заступників постпредів з питань енергетичної безпеки. Від української сторони у засіданні також взяв участь Голова правління НАК „Нафтогаз України” А.Коболєв.

Під час засідання було продовжено обмін думками та узгодження позицій з актуальних питань забезпечення енергетичної безпеки, в т.ч. стабільного газопостачання, на євроатлантичному просторі на фоні масштабної гібридної війни, яку проводить Росія проти України.

Українською стороною було наголошено на тому, що наша держава залишатиметься відданою своїм зобов’язанням у сфері транзиту газу, незважаючи на специфічні підходи до цього питання з боку Росії як країни-постачальниці.

Північноамериканські, західно- та східноєвропейські союзники по НАТО одностайно запевнили в незмінності своєї рішучої позиції щодо підтримки України в складній ситуації з газозабезпеченням, серед іншого шляхом реверсних поставок.

Учасники засідання підсумували, що єдиною запорукою енергетичної безпеки є дотримання порядності, прозорості у газових відносинах та їх деполітизація усіма гравцями, насамперед Росією.

Останні новини

Генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів | Сьогодні, 09:44

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у двох засіданнях Військового комітету НАТО, у Брюсселі.

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.