Місія України при НАТО

, Київ 21:50

На засіданні Комісії Україна-НАТО констатована необхідність спільної відповіді на загрозу гібридної війни

18 листопада 2014, 08:19

17 листопада 2014 р. у штаб-квартирі НАТО відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні Комітету з питань партнерств та колективної безпеки, присвячене особливості ведення російською стороною гібридної війни проти України, у тому числі в інформаційному просторі. Від української сторони у засіданні взяли участь заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.В.Литвиненко і Посол з особливих доручень МЗС України Д.І.Кулеба.

Під час виступу Дмитро Кулеба наголосив, що інформаційна війна, яку веде Росія, становить загрозу не лише Україні, але й іншим країнам світу. Отже, відповідати на цю загрозу потрібно спільно, в тому числі через інструменти взаємодії з НАТО.

У свою чергу, заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.В.Литвиненко свою презентацію присвятив аналізу використання росіянами засобів гібридної війни. Зокрема, було доведено, що Україна має справу з довготерміновою операцією з боку Російської Федерації. Використання військових засобів у цьому році стало продовженням російської агресії, яка почалася ще із середині дев’яностих років.

У рамках візиту до Брюсселю делегація Українська зустрілася з українськими та іноземними ЗМІ.

Останні новини

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі | 10 березня, 13:37

Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

Одним з нових напрямків взаємодії НАТО з Україною є активне залучення жінок до вирішення безпекових проблем, - заступник Генсека НАТО Роуз Геттемюллер | 10 березня, 08:00

Одним з пріоритетів на порядку денному співробітництва з НАТО є обговорення нових можливостей, які можуть відкритися для України за результатами Саміту Альянсу, який відбудеться у липні цього року в Брюсселі. "Ми розраховуємо на проведення Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів країн Альянсу", - заявила Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із Заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер у Брюсселі.

Іванна Климпуш-Цинцадзе та заступник Генсека НАТО обговорили співпрацю в протидії кібер- та енергетичним загрозам | 10 березня, 07:52

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася у Брюсселі із заступником Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі. На зустрічі йшлося про співпрацю у рамках Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки», діалог НАТО-Україна щодо кібер- та енергетичної безпеки.