Місія України при НАТО

, Київ 12:55

На засіданні Комісії Україна-НАТО констатована необхідність спільної відповіді на загрозу гібридної війни

18 листопада 2014, 08:19

17 листопада 2014 р. у штаб-квартирі НАТО відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні Комітету з питань партнерств та колективної безпеки, присвячене особливості ведення російською стороною гібридної війни проти України, у тому числі в інформаційному просторі. Від української сторони у засіданні взяли участь заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.В.Литвиненко і Посол з особливих доручень МЗС України Д.І.Кулеба.

Під час виступу Дмитро Кулеба наголосив, що інформаційна війна, яку веде Росія, становить загрозу не лише Україні, але й іншим країнам світу. Отже, відповідати на цю загрозу потрібно спільно, в тому числі через інструменти взаємодії з НАТО.

У свою чергу, заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.В.Литвиненко свою презентацію присвятив аналізу використання росіянами засобів гібридної війни. Зокрема, було доведено, що Україна має справу з довготерміновою операцією з боку Російської Федерації. Використання військових засобів у цьому році стало продовженням російської агресії, яка почалася ще із середині дев’яностих років.

У рамках візиту до Брюсселю делегація Українська зустрілася з українськими та іноземними ЗМІ.

Останні новини

Генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів | Сьогодні, 09:44

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у двох засіданнях Військового комітету НАТО, у Брюсселі.

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.