Місія України при НАТО

, Київ 21:47

Олена Зеркаль: „Чим більше реформ в Україні, тим більше допомоги з боку НАТО”

18 листопада 2014, 18:21

Про йшлося під час засідання Комісії Україна – НАТО (КУН) на рівні послів, яке відбулося 18 листопада 2014 р. у штаб-квартирі Альянсу.

Від української сторони у заході взяли участь заступник Міністра закордонних справ України з європейської інтеграції О.Зеркаль і Глава Місії України при НАТО, Посол І.Долгов.

Засідання було присвячене обговоренню результатів позачергових парламентських виборів в Україні, формуванню нової парламентської коаліції та призначення нового Уряду в нашій державі, майбутньому формату особливого партнерства України з НАТО, зокрема в контексті очікуваного на початку грудня ц.р. засідання КУН на рівні міністрів закордонних справ.

         

Останні новини

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі | 10 березня, 13:37

Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

Одним з нових напрямків взаємодії НАТО з Україною є активне залучення жінок до вирішення безпекових проблем, - заступник Генсека НАТО Роуз Геттемюллер | 10 березня, 08:00

Одним з пріоритетів на порядку денному співробітництва з НАТО є обговорення нових можливостей, які можуть відкритися для України за результатами Саміту Альянсу, який відбудеться у липні цього року в Брюсселі. "Ми розраховуємо на проведення Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів країн Альянсу", - заявила Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із Заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер у Брюсселі.

Іванна Климпуш-Цинцадзе та заступник Генсека НАТО обговорили співпрацю в протидії кібер- та енергетичним загрозам | 10 березня, 07:52

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася у Брюсселі із заступником Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі. На зустрічі йшлося про співпрацю у рамках Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки», діалог НАТО-Україна щодо кібер- та енергетичної безпеки.