Місія України при НАТО

, Київ 13:04

Олена Зеркаль: „Чим більше реформ в Україні, тим більше допомоги з боку НАТО”

18 листопада 2014, 18:21

Про йшлося під час засідання Комісії Україна – НАТО (КУН) на рівні послів, яке відбулося 18 листопада 2014 р. у штаб-квартирі Альянсу.

Від української сторони у заході взяли участь заступник Міністра закордонних справ України з європейської інтеграції О.Зеркаль і Глава Місії України при НАТО, Посол І.Долгов.

Засідання було присвячене обговоренню результатів позачергових парламентських виборів в Україні, формуванню нової парламентської коаліції та призначення нового Уряду в нашій державі, майбутньому формату особливого партнерства України з НАТО, зокрема в контексті очікуваного на початку грудня ц.р. засідання КУН на рівні міністрів закордонних справ.

         

Останні новини

Генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів | Сьогодні, 09:44

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у двох засіданнях Військового комітету НАТО, у Брюсселі.

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.