Місія України при НАТО

, Київ 05:30

2 грудня 2014 р. у штаб-квартирі НАТО (м. Брюссель) відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ

02 грудня 2014, 16:43

Через необхідність бути присутнім в цей день у Верховній Раді України під час підготовки нею доленосного рішення про затвердження найбільш демократичного та про-європейського Уряду в історії України, Міністр закордонних справ нашої держави Павло Клімкін взяв участь у засіданні КУН у форматі відеоконференції.

Такий формат проведення засідання КУН було застосовано вперше в історії існування цього органу. Цей факт є свідченням готовності обох сторін надалі поглиблювати діалог, перейти від церемоніального характеру зустрічей до реальної постійної взаємодії, яка притаманна справжнім друзям і партнерами, що потребують один одного та мають реальну довіру між собою.

Під час засідання учасники обговорили сучасну безпекову ситуацію на євроатлантичному просторі, насамперед в Україні, внутрішньополітичний розвиток нашої держави, а також питання поглиблення співробітництва України з НАТО, зокрема у сфері реформування сектору безпеки і оборони нашої держави відповідно до натівських стандартів, невідкладні напрями подальшої підтримки Альянсом України у протидії безпрецедентній агресії та гібридній війні з боку РФ.

За результатами засідання КУН була прийнята Спільна заява.

Останні новини

Генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів | 17 січня, 09:44

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у двох засіданнях Військового комітету НАТО, у Брюсселі.

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.