Місія України при НАТО

, Київ 21:50

Сьогодні штаб-квартиру НАТО відвідав Уповноважений Президента України, депутат Верховної Ради України і лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв

17 березня 2015, 13:08

Візит М.Джемілєва є одним із центральних заходів, що проводяться Місією України при НАТО в Брюсселі у зв'язку з роковинами початку агресії Росії проти України та окупації нею Автономної Республіки Крим нашої держави.

У штаб-квартирі НАТО М.Джемілєв зустрівся із заступником Генерального секретаря Альянсу А.Вершбоу та виступив на спеціальному засіданні Комісії Україна-НАТО. Представники держав-членів НАТО наголосили на тому, що анексія Росією Автономної Республіки Крим ніколи не буде визнана цивілізованим світом і запевнили у своїй підтримці суверенітету, незалежності та територіальної цілісності нашої держави у її міжнародно визнаних кордонах.
 
Крім того, Мустафа Джемілєв взяв участь у політологічному заході у Фонді Конрада Аденауера і зустрівся зі ЗМІ.
Лідер кримських татар розповів світовій спільноті правду про поневіряння свого народу за рік російської окупації його споконвічної землі - Автономної Республіки Крим України.

 

Останні новини

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі | 10 березня, 13:37

Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

Одним з нових напрямків взаємодії НАТО з Україною є активне залучення жінок до вирішення безпекових проблем, - заступник Генсека НАТО Роуз Геттемюллер | 10 березня, 08:00

Одним з пріоритетів на порядку денному співробітництва з НАТО є обговорення нових можливостей, які можуть відкритися для України за результатами Саміту Альянсу, який відбудеться у липні цього року в Брюсселі. "Ми розраховуємо на проведення Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів країн Альянсу", - заявила Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із Заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер у Брюсселі.

Іванна Климпуш-Цинцадзе та заступник Генсека НАТО обговорили співпрацю в протидії кібер- та енергетичним загрозам | 10 березня, 07:52

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася у Брюсселі із заступником Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі. На зустрічі йшлося про співпрацю у рамках Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки», діалог НАТО-Україна щодо кібер- та енергетичної безпеки.