Місія України при НАТО

, Київ 12:56

Сьогодні штаб-квартиру НАТО відвідав Уповноважений Президента України, депутат Верховної Ради України і лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв

17 березня 2015, 13:08

Візит М.Джемілєва є одним із центральних заходів, що проводяться Місією України при НАТО в Брюсселі у зв'язку з роковинами початку агресії Росії проти України та окупації нею Автономної Республіки Крим нашої держави.

У штаб-квартирі НАТО М.Джемілєв зустрівся із заступником Генерального секретаря Альянсу А.Вершбоу та виступив на спеціальному засіданні Комісії Україна-НАТО. Представники держав-членів НАТО наголосили на тому, що анексія Росією Автономної Республіки Крим ніколи не буде визнана цивілізованим світом і запевнили у своїй підтримці суверенітету, незалежності та територіальної цілісності нашої держави у її міжнародно визнаних кордонах.
 
Крім того, Мустафа Джемілєв взяв участь у політологічному заході у Фонді Конрада Аденауера і зустрівся зі ЗМІ.
Лідер кримських татар розповів світовій спільноті правду про поневіряння свого народу за рік російської окупації його споконвічної землі - Автономної Республіки Крим України.

 

Останні новини

Генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів | Сьогодні, 09:44

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у двох засіданнях Військового комітету НАТО, у Брюсселі.

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.