Місія України при НАТО

, Київ 18:57

Уповноважений Президента України в ШК НАТО: Україна боронить не лише свою незалежність, але й захищає безпеку в Європі

24 квітня 2015, 19:05

24 квітня 2015 р. Уповноважений Президента України, народний депутат України Ірина Геращенко відвідала штаб-квартиру НАТО. 

Перебуваючи у ШК НАТО, І.Геращенко взяла участь у засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні Комітету з питань партнерств та колективної безпеки, в ході якого поінформувала представників країн-членів Альянсу про гуманітарну ситуацію на сході нашої держави на фоні агресії з боку Росії.

Зокрема було наголошено, що кількість офіційно зареєстрованих внутрішньо-переміщених громадян України на сьогодні склала вже більше мільйона чоловік.  І.Геращенко наголосила, що Українська Держава робить усе від неї залежне для того, щоб забезпечити згаданих українських громадян усім необхідним. У цьому контексті Україна розраховує на підтримку своїх міжнародних партнерів і готується до проведення 28 квітня ц.р. донорської конференції, метою проведення якої є збір коштів для допомоги постраждалим від збройної агресії Росії і відновлення зруйнованої проросійськими терористами інфраструктури Донбасу.  

Останні новини

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі | 10 березня, 13:37

Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

Одним з нових напрямків взаємодії НАТО з Україною є активне залучення жінок до вирішення безпекових проблем, - заступник Генсека НАТО Роуз Геттемюллер | 10 березня, 08:00

Одним з пріоритетів на порядку денному співробітництва з НАТО є обговорення нових можливостей, які можуть відкритися для України за результатами Саміту Альянсу, який відбудеться у липні цього року в Брюсселі. "Ми розраховуємо на проведення Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів країн Альянсу", - заявила Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із Заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер у Брюсселі.

Іванна Климпуш-Цинцадзе та заступник Генсека НАТО обговорили співпрацю в протидії кібер- та енергетичним загрозам | 10 березня, 07:52

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася у Брюсселі із заступником Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі. На зустрічі йшлося про співпрацю у рамках Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки», діалог НАТО-Україна щодо кібер- та енергетичної безпеки.