Місія України при НАТО

, Київ 12:46

Уповноважений Президента України в ШК НАТО: Україна боронить не лише свою незалежність, але й захищає безпеку в Європі

24 квітня 2015, 19:05

24 квітня 2015 р. Уповноважений Президента України, народний депутат України Ірина Геращенко відвідала штаб-квартиру НАТО. 

Перебуваючи у ШК НАТО, І.Геращенко взяла участь у засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні Комітету з питань партнерств та колективної безпеки, в ході якого поінформувала представників країн-членів Альянсу про гуманітарну ситуацію на сході нашої держави на фоні агресії з боку Росії.

Зокрема було наголошено, що кількість офіційно зареєстрованих внутрішньо-переміщених громадян України на сьогодні склала вже більше мільйона чоловік.  І.Геращенко наголосила, що Українська Держава робить усе від неї залежне для того, щоб забезпечити згаданих українських громадян усім необхідним. У цьому контексті Україна розраховує на підтримку своїх міжнародних партнерів і готується до проведення 28 квітня ц.р. донорської конференції, метою проведення якої є збір коштів для допомоги постраждалим від збройної агресії Росії і відновлення зруйнованої проросійськими терористами інфраструктури Донбасу.  

Останні новини

Генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів | Сьогодні, 09:44

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у двох засіданнях Військового комітету НАТО, у Брюсселі.

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.