Місія України при НАТО

, Київ 12:48

Юрій Недашковський в ШК НАТО: «Енергоатом» основа ядерної безпеки України

24 квітня 2015, 19:49

24 квітня 2015 р. у Штаб-квартирі НАТО Президент НАЕК «Енергоатом» Ю.Недашковський взяв участь у засіданні Комісії Україна-НАТО з питань партнерств та колективної безпеки.

Під час засідання обговорено зусилля НАЕК «Енергоатом» щодо посилення безпеки та демонополізації сектору ядерної енергетики України, зменшення його залежності від Росії, насамперед в умовах агресивної та непередбачуваної політики Кремля по відношенню до нашої держави.

Окрему увагу було приділено можливостям поглиблення співпраці України з НАТО на зазначеному напрямку. У цьому зв’язку було відзначено важливість реалізації рекомендацій, підготовлених Групою консультативної підтримки НАТО за результатами візиту в Україну у квітні минулого року.

Діалог проходив у відвертій та конструктивній формі. З огляду на значний інтерес союзників по НАТО за результатами засідання було домовлено продовжити консультації із зазначеної тематики.

Останні новини

Генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів | Сьогодні, 09:44

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у двох засіданнях Військового комітету НАТО, у Брюсселі.

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.