Місія України при НАТО

, Київ 05:19

У штаб квартирі НАТО відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні послів

06 травня 2015, 19:07

У заході, проведеному з метою підготовки засідання Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ у Анталії (Турецька Республіка) 13 травня ц.р, взяли участь Директор Департаменту міжнародної безпеки МЗС України Сергій Шутенко та Директор Центрального управління СБ України Віталій Найда.

Під час засідання було детально розглянуто стан безпекової ситуації в Україні на фоні збройної агресії з боку Росії, а також відбувся обмін думками щодо очікувань у цьому зв’язку від міністерського засідання Комісії Україна-НАТО в Анталії.

Також було презентовано Річну національну програму співробітництва Україна – НАТО на 2015 р. та обговорено стан і перспективи співробітництва нашої держави з Альянсом, насамперед у реформуванні оборонного та безпекового секторів та підвищення обороноздатності українських збройних сил. 

Останні новини

Генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів | 17 січня, 09:44

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у двох засіданнях Військового комітету НАТО, у Брюсселі.

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.