Місія України при НАТО

, Київ 16:22

У штаб квартирі НАТО відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні послів

06 травня 2015, 19:07

У заході, проведеному з метою підготовки засідання Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ у Анталії (Турецька Республіка) 13 травня ц.р, взяли участь Директор Департаменту міжнародної безпеки МЗС України Сергій Шутенко та Директор Центрального управління СБ України Віталій Найда.

Під час засідання було детально розглянуто стан безпекової ситуації в Україні на фоні збройної агресії з боку Росії, а також відбувся обмін думками щодо очікувань у цьому зв’язку від міністерського засідання Комісії Україна-НАТО в Анталії.

Також було презентовано Річну національну програму співробітництва Україна – НАТО на 2015 р. та обговорено стан і перспективи співробітництва нашої держави з Альянсом, насамперед у реформуванні оборонного та безпекового секторів та підвищення обороноздатності українських збройних сил. 

Останні новини

Глава держави затвердив Річну національну програму співробітництва України з НАТО | 28 березня, 21:22

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна - НАТО на 2018 рік»

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі | 10 березня, 13:37

Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

Одним з нових напрямків взаємодії НАТО з Україною є активне залучення жінок до вирішення безпекових проблем, - заступник Генсека НАТО Роуз Геттемюллер | 10 березня, 08:00

Одним з пріоритетів на порядку денному співробітництва з НАТО є обговорення нових можливостей, які можуть відкритися для України за результатами Саміту Альянсу, який відбудеться у липні цього року в Брюсселі. "Ми розраховуємо на проведення Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів країн Альянсу", - заявила Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із Заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер у Брюсселі.

Іванна Климпуш-Цинцадзе та заступник Генсека НАТО обговорили співпрацю в протидії кібер- та енергетичним загрозам | 10 березня, 07:52

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася у Брюсселі із заступником Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі. На зустрічі йшлося про співпрацю у рамках Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки», діалог НАТО-Україна щодо кібер- та енергетичної безпеки.