Місія України при НАТО

, Київ 16:20

У штаб-квартирі НАТО відбулось засідання Комісії Україна – НАТО на рівні Комітету з питань партнерств та колективної безпеки

12 червня 2015, 13:21

Засідання було присвячене проблематиці розвитку відносин між Україною та Європейським Союзом, зокрема стану імплементації Угоди про асоціацію. Від українського сторони у засіданні взяв участь Директор Департаменту Європейського Союзу МЗС України В.Ченцов.  

Основну увагу під час засідання було приділено особливостям координації процесу виконання Угоди, а також результатам Саміту «Східного партнерства», що проходив у м. Рига 21-22 травня ц.р.

Зокрема, В.Ченцов інформував союзників про внутрішні реформи, які тривають в Україні та безпосереднього пов’язані з процесом євроінтеграції, а також щодо основних етапів просування України на шляху до отримання безвізового режиму з ЄС. Під час виступу В.Ченцов також окреслив бачення української сторони перспектив розвитку ініціативи «Східне партнерство» в контексті перегляду політики сусідства ЄС.

Союзники засвідчили повну підтримку євроінтеграційних прагнень України та позитивно оцінили кроки Українського уряду, спрямовані на досягненні цілей, визначених Угодою про асоціацію з ЄС.

Останні новини

Глава держави затвердив Річну національну програму співробітництва України з НАТО | 28 березня, 21:22

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна - НАТО на 2018 рік»

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі | 10 березня, 13:37

Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

Одним з нових напрямків взаємодії НАТО з Україною є активне залучення жінок до вирішення безпекових проблем, - заступник Генсека НАТО Роуз Геттемюллер | 10 березня, 08:00

Одним з пріоритетів на порядку денному співробітництва з НАТО є обговорення нових можливостей, які можуть відкритися для України за результатами Саміту Альянсу, який відбудеться у липні цього року в Брюсселі. "Ми розраховуємо на проведення Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів країн Альянсу", - заявила Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із Заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер у Брюсселі.

Іванна Климпуш-Цинцадзе та заступник Генсека НАТО обговорили співпрацю в протидії кібер- та енергетичним загрозам | 10 березня, 07:52

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася у Брюсселі із заступником Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі. На зустрічі йшлося про співпрацю у рамках Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки», діалог НАТО-Україна щодо кібер- та енергетичної безпеки.