Місія України при НАТО

, Київ 05:40

У штаб-квартирі НАТО відбулось засідання Комісії Україна – НАТО на рівні Комітету з питань партнерств та колективної безпеки

12 червня 2015, 13:21

Засідання було присвячене проблематиці розвитку відносин між Україною та Європейським Союзом, зокрема стану імплементації Угоди про асоціацію. Від українського сторони у засіданні взяв участь Директор Департаменту Європейського Союзу МЗС України В.Ченцов.  

Основну увагу під час засідання було приділено особливостям координації процесу виконання Угоди, а також результатам Саміту «Східного партнерства», що проходив у м. Рига 21-22 травня ц.р.

Зокрема, В.Ченцов інформував союзників про внутрішні реформи, які тривають в Україні та безпосереднього пов’язані з процесом євроінтеграції, а також щодо основних етапів просування України на шляху до отримання безвізового режиму з ЄС. Під час виступу В.Ченцов також окреслив бачення української сторони перспектив розвитку ініціативи «Східне партнерство» в контексті перегляду політики сусідства ЄС.

Союзники засвідчили повну підтримку євроінтеграційних прагнень України та позитивно оцінили кроки Українського уряду, спрямовані на досягненні цілей, визначених Угодою про асоціацію з ЄС.

Останні новини

Генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів | 17 січня, 09:44

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у двох засіданнях Військового комітету НАТО, у Брюсселі.

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.