Місія України при НАТО

, Київ 05:03

У штаб-квартирі НАТО відбулось засідання Комісії Україна–НАТО на рівні міністрів оборони

25 червня 2015, 09:54

У ході засідання Комісії Україна–НАТО Міністр С.Полторак поінформував присутніх про поточну воєнно-політичну ситуацію в країні. Генсекретар НАТО Й.Столтенберг підкреслив, що Альянс і надалі підтримуватиме Україну з метою відновлення її суверенітету та територіальної цілісності.

Під час своїх виступів міністри оборони країн-членів НАТО одностайно засудили дії Росії, яка незаконно анексувала Автономну Республіку Крим України і продовжує дестабілізувати східні території нашої держави.

Було підтверджено наміри продовжувати тиск на Росію з метою примушення її до повернення в рамки міжнародного права, відмови від анексії Криму та дестабілізації Донбасу.

Українська сторона висловила вдячність НАТО за вагому політичну та практичну підтримку.

Окрему увагу було приділено першим результатам реформування сектору безпеки і оборони України та узгоджено подальші напрями взаємодії України з НАТО на зазначеному напрямі.

Останні новини

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі | 10 березня, 13:37

Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

Одним з нових напрямків взаємодії НАТО з Україною є активне залучення жінок до вирішення безпекових проблем, - заступник Генсека НАТО Роуз Геттемюллер | 10 березня, 08:00

Одним з пріоритетів на порядку денному співробітництва з НАТО є обговорення нових можливостей, які можуть відкритися для України за результатами Саміту Альянсу, який відбудеться у липні цього року в Брюсселі. "Ми розраховуємо на проведення Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів країн Альянсу", - заявила Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із Заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер у Брюсселі.

Іванна Климпуш-Цинцадзе та заступник Генсека НАТО обговорили співпрацю в протидії кібер- та енергетичним загрозам | 10 березня, 07:52

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася у Брюсселі із заступником Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі. На зустрічі йшлося про співпрацю у рамках Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки», діалог НАТО-Україна щодо кібер- та енергетичної безпеки.