Місія України при НАТО

, Київ 13:09

У штаб-квартирі НАТО відбулось засідання Комісії Україна–НАТО на рівні міністрів оборони

25 червня 2015, 09:54

У ході засідання Комісії Україна–НАТО Міністр С.Полторак поінформував присутніх про поточну воєнно-політичну ситуацію в країні. Генсекретар НАТО Й.Столтенберг підкреслив, що Альянс і надалі підтримуватиме Україну з метою відновлення її суверенітету та територіальної цілісності.

Під час своїх виступів міністри оборони країн-членів НАТО одностайно засудили дії Росії, яка незаконно анексувала Автономну Республіку Крим України і продовжує дестабілізувати східні території нашої держави.

Було підтверджено наміри продовжувати тиск на Росію з метою примушення її до повернення в рамки міжнародного права, відмови від анексії Криму та дестабілізації Донбасу.

Українська сторона висловила вдячність НАТО за вагому політичну та практичну підтримку.

Окрему увагу було приділено першим результатам реформування сектору безпеки і оборони України та узгоджено подальші напрями взаємодії України з НАТО на зазначеному напрямі.

Останні новини

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.

Представники України та Альянсу обговорили питання реалізації Платформи Україна – НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні в Україні | 21 листопада 2017, 17:25

Делегація України взяла участь у засіданні Комітету з партнерств та колективної безпеки у форматі Комісії Україна – НАТО, яке відбулось у штаб-квартирі Альянсу 20 листопада цього року.