Місія України при НАТО

, Київ 05:12

Україна та НАТО узгодили плани взаємодії на наступний рік у рамках програми "Наука заради миру і безпеки"

18 вересня 2015, 18:32

У штаб-квартирі НАТО відбулося засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО у сфері науки.

До складу української делегації, яку очолив заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха, увійшли Радник Президента України з гуманітарних питань, народний депутат Ольга Богомолець, Голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки, народний депутат Лілія Гриневич, Віце-президент НАН України Анатолій Загородній.

У ході засідання обговорено широке коло питань взаємодії України з НАТО в рамках програми Альянсу "Наука заради миру і безпеки".

Останні новини

Генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів | 17 січня, 09:44

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у двох засіданнях Військового комітету НАТО, у Брюсселі.

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.