Місія України при НАТО

, Київ 21:46

Політдиректор МЗС України Олексій Макеєв обговорив з союзниками по НАТО розвиток політико-безпекової ситуації на фоні триваючої агресії Росії

30 вересня 2015, 10:59

У штаб-квартирі НАТО відбулося засідання Комісії Україна – НАТО на рівні Комітету з питань партнерств та колективної безпеки за участю Політичного директора МЗС України О.Макеєва.

Під час засідання О.Макеєв, зокрема, детально інформував союзників про досягнутий на сьогодні прогрес у реалізації комплексних реформ у внутрішньому житті України, які є ключем для забезпечення спроможності нашої держави протистояти російській агресії.

Окрему увагу було приділено ходу виконання Мінських домовленостей та наголошено на важливості проведення місцевих виборів 25 жовтня ц.р. відповідно до національного законодавства.

Представники держав-членів НАТО засвідчили свою незмінну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, налаштованість і надалі надавати практичну допомогу нашій державі на шляху реформ, зокрема, у реформуванні національного сектору безпеки і оборони.

Союзники високо оцінили зусилля української сторони, спрямовані на виконання Мінських домовленостей. Було домовлено про продовження тиску на Росію та підтримуваних нею терористів для забезпечення дотримання режиму припинення вогню, відведення озброєння від лінії зіткнення та забезпечення повного доступу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ для контролю відводу важкого озброєння від лінії зіткнення.

Останні новини

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі | 10 березня, 13:37

Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

Одним з нових напрямків взаємодії НАТО з Україною є активне залучення жінок до вирішення безпекових проблем, - заступник Генсека НАТО Роуз Геттемюллер | 10 березня, 08:00

Одним з пріоритетів на порядку денному співробітництва з НАТО є обговорення нових можливостей, які можуть відкритися для України за результатами Саміту Альянсу, який відбудеться у липні цього року в Брюсселі. "Ми розраховуємо на проведення Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів країн Альянсу", - заявила Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із Заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер у Брюсселі.

Іванна Климпуш-Цинцадзе та заступник Генсека НАТО обговорили співпрацю в протидії кібер- та енергетичним загрозам | 10 березня, 07:52

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася у Брюсселі із заступником Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі. На зустрічі йшлося про співпрацю у рамках Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки», діалог НАТО-Україна щодо кібер- та енергетичної безпеки.