Місія України при НАТО

, Київ 12:48

Політдиректор МЗС України Олексій Макеєв обговорив з союзниками по НАТО розвиток політико-безпекової ситуації на фоні триваючої агресії Росії

30 вересня 2015, 10:59

У штаб-квартирі НАТО відбулося засідання Комісії Україна – НАТО на рівні Комітету з питань партнерств та колективної безпеки за участю Політичного директора МЗС України О.Макеєва.

Під час засідання О.Макеєв, зокрема, детально інформував союзників про досягнутий на сьогодні прогрес у реалізації комплексних реформ у внутрішньому житті України, які є ключем для забезпечення спроможності нашої держави протистояти російській агресії.

Окрему увагу було приділено ходу виконання Мінських домовленостей та наголошено на важливості проведення місцевих виборів 25 жовтня ц.р. відповідно до національного законодавства.

Представники держав-членів НАТО засвідчили свою незмінну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, налаштованість і надалі надавати практичну допомогу нашій державі на шляху реформ, зокрема, у реформуванні національного сектору безпеки і оборони.

Союзники високо оцінили зусилля української сторони, спрямовані на виконання Мінських домовленостей. Було домовлено про продовження тиску на Росію та підтримуваних нею терористів для забезпечення дотримання режиму припинення вогню, відведення озброєння від лінії зіткнення та забезпечення повного доступу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ для контролю відводу важкого озброєння від лінії зіткнення.

Останні новини

Генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів | Сьогодні, 09:44

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у двох засіданнях Військового комітету НАТО, у Брюсселі.

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.