Місія України при НАТО

, Київ 21:51

НАТО схвально оцінила перші кроки Апарату РНБО та Національного антикорупційного бюро України на напрямі боротьби з корупцією в оборонному секторі

29 жовтня 2015, 13:17

Водночас НАТО наголошує на необхідності якомога скорішого переходу до практичних дій

28 жовтня ц.р. відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні заступників постійних представників для обговорення зусиль України зі зниження корупційних ризиків в роботі оборонних інституцій, а також результатів взаємодії між нашою державою та Альянсом на цьому напрямі.

Від України участь у засіданні взяли Директор Національного антикорупційного бюро (НАБ) України Артем Ситник та Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України - національний координатор реалізації Ініціативи НАТО з розбудови доброчесності, прозорості та зниження корупційних ризиків в структурах сектору безпеки і оборони України, генерал-полковник Михайло Коваль.

У рамках засіданнях українська сторона поінформувала присутніх про реалізацію Антикорупційної стратегії України на 2015-2017 рр. та діяльність новоствореного НАБ України, зокрема в контексті боротьби з корупцією в оборонних та безпекових інституціях нашої держави, контролю за використанням вітчизняного оборонного бюджету.

Також було обговорено стан імплементації відповідних рекомендацій експертів НАТО.

Союзники привітали перші кроки України щодо запобігання та боротьби з корупцією у національному секторі безпеки та оборони, наголосили на важливості якомога швидшого переходу до практичних дій, засвідчили наміри продовжити допомогу нашій державі на зазначеному напрямі, в т.ч. з метою посилення спроможностей  НАБ України. 

Останні новини

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі | 10 березня, 13:37

Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

Одним з нових напрямків взаємодії НАТО з Україною є активне залучення жінок до вирішення безпекових проблем, - заступник Генсека НАТО Роуз Геттемюллер | 10 березня, 08:00

Одним з пріоритетів на порядку денному співробітництва з НАТО є обговорення нових можливостей, які можуть відкритися для України за результатами Саміту Альянсу, який відбудеться у липні цього року в Брюсселі. "Ми розраховуємо на проведення Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів країн Альянсу", - заявила Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із Заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер у Брюсселі.

Іванна Климпуш-Цинцадзе та заступник Генсека НАТО обговорили співпрацю в протидії кібер- та енергетичним загрозам | 10 березня, 07:52

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася у Брюсселі із заступником Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі. На зустрічі йшлося про співпрацю у рамках Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки», діалог НАТО-Україна щодо кібер- та енергетичної безпеки.