Місія України при НАТО

, Київ 13:01

НАТО схвально оцінила перші кроки Апарату РНБО та Національного антикорупційного бюро України на напрямі боротьби з корупцією в оборонному секторі

29 жовтня 2015, 13:17

Водночас НАТО наголошує на необхідності якомога скорішого переходу до практичних дій

28 жовтня ц.р. відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні заступників постійних представників для обговорення зусиль України зі зниження корупційних ризиків в роботі оборонних інституцій, а також результатів взаємодії між нашою державою та Альянсом на цьому напрямі.

Від України участь у засіданні взяли Директор Національного антикорупційного бюро (НАБ) України Артем Ситник та Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України - національний координатор реалізації Ініціативи НАТО з розбудови доброчесності, прозорості та зниження корупційних ризиків в структурах сектору безпеки і оборони України, генерал-полковник Михайло Коваль.

У рамках засіданнях українська сторона поінформувала присутніх про реалізацію Антикорупційної стратегії України на 2015-2017 рр. та діяльність новоствореного НАБ України, зокрема в контексті боротьби з корупцією в оборонних та безпекових інституціях нашої держави, контролю за використанням вітчизняного оборонного бюджету.

Також було обговорено стан імплементації відповідних рекомендацій експертів НАТО.

Союзники привітали перші кроки України щодо запобігання та боротьби з корупцією у національному секторі безпеки та оборони, наголосили на важливості якомога швидшого переходу до практичних дій, засвідчили наміри продовжити допомогу нашій державі на зазначеному напрямі, в т.ч. з метою посилення спроможностей  НАБ України. 

Останні новини

Генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів | Сьогодні, 09:44

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у двох засіданнях Військового комітету НАТО, у Брюсселі.

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.