Місія України при НАТО

3, Київ 10:47

Україна обговорила з НАТО проект Стратегічного оборонного бюлетеня

08 березня 2016, 09:26

В штаб-квартирі НАТО відбулось спеціальне засідання Комісії Україна-НАТО за участі Міністра оборони України Степана Полторака.

На засіданні Комісії Україна-НАТО генерал армії України Степан Полторак ознайомив представників країн-членів Альянсу з особливостями оборонної реформи та проектом Стратегічного оборонного бюлетеня України.

На засіданні Комісії також був окреслений план взаємодії України з НАТО в сфері реформування оборонного сектору нашої держави на період до Варшавського саміту НАТО, який відбудеться  в липні ц.р.

НАТО надалі надаватиме Україні всебічну підтримку в розвитку її обороноздатності та посиленні спроможностей збройних сил. Водночас НАТО в черговий раз підтвердила свою принципову позицію щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України.

 

Останні новини

Україна відзначає День працівника дипломатичної служби | 22 грудня 2016, 13:10

Керівники дипустанов України в Брюсселі поклали квіти до пам’ятної дошки на будинку першої дипломатичної Місії нашої держави в Королівстві Бельгія.

В.о.Глави Місії України при НАТО зустрівся з переможцями "NATO Competitions" | 13 грудня 2016, 09:37

Штаб-квартиру Альянсу відвідали представники українського громадянського суспільства, які протягом 2016 р. стали переможцями конкурсів, присвячених тематиці НАТО. 

Президент підписав Указ «Про річні національні програми під егідою Комісії Україна – НАТО» | 07 грудня 2016, 20:27

Президент Петро Порошенко підписав Указ № 547/2016 «Про річні національні програми під егідою Комісії Україна – НАТО».

Політична та практична підтримка України з боку НАТО залишається незмінною | 07 грудня 2016, 16:56

Глава зовнішньополітичного відомства України Павло Клімкін взяв участь у засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ, яке відбулося в штаб-квартирі Альянсу в Брюсселі під головуванням Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга.