Місія України при НАТО

4, Київ 06:13

Україна обговорила з НАТО проект Стратегічного оборонного бюлетеня

08 березня, 09:26

В штаб-квартирі НАТО відбулось спеціальне засідання Комісії Україна-НАТО за участі Міністра оборони України Степана Полторака.

На засіданні Комісії Україна-НАТО генерал армії України Степан Полторак ознайомив представників країн-членів Альянсу з особливостями оборонної реформи та проектом Стратегічного оборонного бюлетеня України.

На засіданні Комісії також був окреслений план взаємодії України з НАТО в сфері реформування оборонного сектору нашої держави на період до Варшавського саміту НАТО, який відбудеться  в липні ц.р.

НАТО надалі надаватиме Україні всебічну підтримку в розвитку її обороноздатності та посиленні спроможностей збройних сил. Водночас НАТО в черговий раз підтвердила свою принципову позицію щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України.

 

Останні новини

У Військовій академії Сухопутних військ (м.Одеса) стартували дні НАТО | Вчора, 21:11

Упродовж двох днів представники Північноатлантичного альянсу читатимуть лекції для українських офіцерів.

Україна та НАТО поглиблюватимуть співпрацю – Президент Петро Порошенко | 21 жовтня, 09:12

Президент України наголошує, що Північноатлантичний альянс дуже важливий і надійний партнер України.

Міжнародний центр миротворчості та безпеки України взяв участь у щорічній виставці партнерських навчально-тренувальних центрів у штаб-квартирі НАТО | 19 жовтня, 21:16

У штаб-квартирі НАТО відбулась щорічна виставка партнерських навчально-тренувальних центрів, яка проводиться з метою демонстрації мережевих та індивідуальних досягнень центрів, рекламування можливостей центрів з надання експертної допомоги та проведення заходів освіти і підготовки, а також визначає загальні тенденції в індивідуальній та колективній підготовці військовослужбовців і цивільного персоналу збройних сил.

Штаб-квартиру НАТО відвідала група українських учнів | 18 жовтня, 15:58

Учні Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті ім. І.Франка у ході ознайомчої поїздки до Брюсселю відвідали штаб-квартиру Альянсу, де зустрілися з В.о.Глави Місії України при НАТО Єгором Божком.