Місія України при НАТО

12, Київ 07:57

Україна обговорила з НАТО проект Стратегічного оборонного бюлетеня

08 березня, 09:26

В штаб-квартирі НАТО відбулось спеціальне засідання Комісії Україна-НАТО за участі Міністра оборони України Степана Полторака.

На засіданні Комісії Україна-НАТО генерал армії України Степан Полторак ознайомив представників країн-членів Альянсу з особливостями оборонної реформи та проектом Стратегічного оборонного бюлетеня України.

На засіданні Комісії також був окреслений план взаємодії України з НАТО в сфері реформування оборонного сектору нашої держави на період до Варшавського саміту НАТО, який відбудеться  в липні ц.р.

НАТО надалі надаватиме Україні всебічну підтримку в розвитку її обороноздатності та посиленні спроможностей збройних сил. Водночас НАТО в черговий раз підтвердила свою принципову позицію щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України.

 

Останні новини

В НАТО позитивно оцінили хід судової реформи та прогрес у боротьбі з корупцією в Україні | 27 вересня, 18:11

27 вересня ц.р. Заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов відвідав штаб-квартиру НАТО з робочим візитом.

Вадим Пристайко відвідав штаб-квартиру НАТО з дводенним візитом | 23 вересня, 13:21

22-23 вересня ц.р. заступник Міністра закордонних справ – керівник апарату Вадим Пристайко здійснив робочий візит до штаб-квартири НАТО.

Президент України провів переговори з Генеральним секретарем НАТО | 22 вересня, 07:47

Президент Петро Порошенко провів переговори з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

У штаб-квартирі НАТО відкрилася фотовиставка литовського фотожурналіста Артураса Морозоваса під назвою "Війна" | 09 вересня, 18:40

Виставка висвітлює події в Україні протягом останніх двох років - Революцію гідності та розв'язану Росією гібридну війну.