Місія України при НАТО

3, Київ 12:24

Україна обговорила з НАТО проект Стратегічного оборонного бюлетеня

08 березня, 09:26

В штаб-квартирі НАТО відбулось спеціальне засідання Комісії Україна-НАТО за участі Міністра оборони України Степана Полторака.

На засіданні Комісії Україна-НАТО генерал армії України Степан Полторак ознайомив представників країн-членів Альянсу з особливостями оборонної реформи та проектом Стратегічного оборонного бюлетеня України.

На засіданні Комісії також був окреслений план взаємодії України з НАТО в сфері реформування оборонного сектору нашої держави на період до Варшавського саміту НАТО, який відбудеться  в липні ц.р.

НАТО надалі надаватиме Україні всебічну підтримку в розвитку її обороноздатності та посиленні спроможностей збройних сил. Водночас НАТО в черговий раз підтвердила свою принципову позицію щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України.

 

Останні новини

Відбулось чергове засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва | 02 грудня, 21:06

Делегацію України на заході очолив Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковський, сторону НАТО – новопризначений заступник Генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій,  Директор Департаменту оборонних інвестицій Міжнародного секретаріату НАТО К.Гранд.

Делегація Верховної Ради України провела зустрічі в штаб-квартирі НАТО та Секретаріаті Парламентської Асамблеї Альянсу | 02 грудня, 20:53

30 листопада – 2 грудня 2016 р. відбувся візит групи депутатів ВРУ до штаб-квартири НАТО (м. Брюссель). Захід був організований за ініціативи Секретаріату Парламентської Асамблеї НАТО. 

У штаб-квартирі НАТО презентували можливості оборонно-промислового комплексу України | 02 грудня, 20:46

Місія України при НАТО та Державний концерн «Укроборонпром» провели у штаб-квартирі НАТО  (м.Брюссель) «День оборонної промисловості України».