Місія України при НАТО

17, Київ 08:41

Україна обговорила з НАТО проект Стратегічного оборонного бюлетеня

08 березня, 09:26

В штаб-квартирі НАТО відбулось спеціальне засідання Комісії Україна-НАТО за участі Міністра оборони України Степана Полторака.

На засіданні Комісії Україна-НАТО генерал армії України Степан Полторак ознайомив представників країн-членів Альянсу з особливостями оборонної реформи та проектом Стратегічного оборонного бюлетеня України.

На засіданні Комісії також був окреслений план взаємодії України з НАТО в сфері реформування оборонного сектору нашої держави на період до Варшавського саміту НАТО, який відбудеться  в липні ц.р.

НАТО надалі надаватиме Україні всебічну підтримку в розвитку її обороноздатності та посиленні спроможностей збройних сил. Водночас НАТО в черговий раз підтвердила свою принципову позицію щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України.

 

Останні новини

Віце-прем'єр-міністр України І.Климпуш-Цинцадзе відвідала з робочим візитом штаб-квартиру НАТО | 24 травня, 19:19

У рамках візиту відбулася зустріч Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України із Заступником Генерального секретаря НАТО Александром Вершбоу 

В.о. Глави Місії України при НАТО: "Українська молодь має знати про НАТО якомога більше" | 24 травня, 10:02

Група слухачів Української академії лідерства відвідала з ознайомчим візитом штаб-квартиру НАТО 

Збірна українських дипломатів вийшла до плей-офф чемпіонату НАТО з футболу | 22 травня, 17:57

Генеральним спонсором нашої збірної виступив всесвітньо відомий український авіаційний концерн "Антонов".

Тренувально-дорадча місія НАТО «Рішуча підтримка» в Афганістані триватиме і після 2016 року | 20 травня, 21:25

Відповідне рішення було погодженне під час засідання Північноатлантичної ради у форматі країн-контрибуторів тренувально-дорадчої місії НАТО в Афганістані «Рішуча підтримка». Українську сторону під час заходу представляв В.о. Глави Місії України при НАТО Єгор Божок.