Місія України при НАТО

23, Київ 10:14

Україна обговорила з НАТО проект Стратегічного оборонного бюлетеня

08 березня, 09:26

В штаб-квартирі НАТО відбулось спеціальне засідання Комісії Україна-НАТО за участі Міністра оборони України Степана Полторака.

На засіданні Комісії Україна-НАТО генерал армії України Степан Полторак ознайомив представників країн-членів Альянсу з особливостями оборонної реформи та проектом Стратегічного оборонного бюлетеня України.

На засіданні Комісії також був окреслений план взаємодії України з НАТО в сфері реформування оборонного сектору нашої держави на період до Варшавського саміту НАТО, який відбудеться  в липні ц.р.

НАТО надалі надаватиме Україні всебічну підтримку в розвитку її обороноздатності та посиленні спроможностей збройних сил. Водночас НАТО в черговий раз підтвердила свою принципову позицію щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України.

 

Останні новини

Президент підписав Закон щодо Сил спеціальних операцій ЗСУ | 27 липня, 14:32

Закон розроблений за стандартами НАТО, та повністю відповідає завданням співробітництва Україна – НАТО в контексті створення ССО, а також положенням Стратегічного оборонного бюлетеня.

Відбулося перше засідання Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України | 21 липня, 20:51

Під головуванням Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе відбулося перше засідання Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України.

Винні у трагедії рейсу "МН17" мають бути покарані - Президент Петро Порошенко | 17 липня, 09:40

Президент Петро Порошенко наголошує, що винуватці трагедії з літаком Малайзійських авіаліній рейсу "МН17" обов'язково будуть покарані. Україна, разом з країнами, чиї громадяни стали жертвами катастрофи, докладає максимум зусиль для притягнення їх до відповідальності.

Відбулася зустріч В.о. Глави Місії України при НАТО із Заступником Генсекретаря НАТО | 14 липня, 13:10

Єгор Божок та Александр Вершбоу обговорили актуальні питання порядку денного взаємодії України з НАТО, підсумки Варшавського саміту Альянсу та результати дискусії з українського питання під час останнього засідання Ради НАТО-Росія.

У зв’язку з гібридними загрозами з боку Росії, НАТО вперше в історії розпочало співробітництво з Україною у сферах стратегічного аналізу і планування | 13 липня, 18:08

В.о. Глави Місії України при НАТО Єгор Божок взяв участь у заході «Гібридна війна і політика Росії в Європі». На заході також виступили Якуб Каленський(член East StratCom Task Force), Юрій Федоров (експерт у питаннях безпеки та зовнішньої політики Росії), Михайло Гончар (голова Центру Глобалістики «Стратегія XXI») і Михайло Самус (заступник директора Центру дослідження армії, конверсій і роззброєння).