Місія України при НАТО

20, Київ 05:16

Україна обговорила з НАТО проект Стратегічного оборонного бюлетеня

08 березня, 09:26

В штаб-квартирі НАТО відбулось спеціальне засідання Комісії Україна-НАТО за участі Міністра оборони України Степана Полторака.

На засіданні Комісії Україна-НАТО генерал армії України Степан Полторак ознайомив представників країн-членів Альянсу з особливостями оборонної реформи та проектом Стратегічного оборонного бюлетеня України.

На засіданні Комісії також був окреслений план взаємодії України з НАТО в сфері реформування оборонного сектору нашої держави на період до Варшавського саміту НАТО, який відбудеться  в липні ц.р.

НАТО надалі надаватиме Україні всебічну підтримку в розвитку її обороноздатності та посиленні спроможностей збройних сил. Водночас НАТО в черговий раз підтвердила свою принципову позицію щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України.

 

Останні новини

Президент України та Генсекретар НАТО обговорили подальші кроки у протидії агресії з боку РФ | 25 серпня, 17:22

Відбулася телефонна розмова між Президентом України  Петром Порошенком та Генсекретарем НАТО Єнсом Столтенбергом

Всесвітньовідомий брюссельський "Манекен Піс" привітав Україну з Днем Незалежності | 24 серпня, 12:57

З нагоди державного свята України українська громада в Бельгії спільно з Мерією Брюсселю одягли всесвітньовідому брюссельську пам'ятку в костюм українського козака

Український Прапор урочисто замайорів у Бельгії | 23 серпня, 11:35

Дипломатичні установи України в Бельгії розпочали святкування 25-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України підняттям Державного Стяга перед будівлею Посольства