Місія України при НАТО

23, Київ 11:27

Україна обговорила з НАТО проект Стратегічного оборонного бюлетеня

08 березня, 09:26

В штаб-квартирі НАТО відбулось спеціальне засідання Комісії Україна-НАТО за участі Міністра оборони України Степана Полторака.

На засіданні Комісії Україна-НАТО генерал армії України Степан Полторак ознайомив представників країн-членів Альянсу з особливостями оборонної реформи та проектом Стратегічного оборонного бюлетеня України.

На засіданні Комісії також був окреслений план взаємодії України з НАТО в сфері реформування оборонного сектору нашої держави на період до Варшавського саміту НАТО, який відбудеться  в липні ц.р.

НАТО надалі надаватиме Україні всебічну підтримку в розвитку її обороноздатності та посиленні спроможностей збройних сил. Водночас НАТО в черговий раз підтвердила свою принципову позицію щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України.

 

Останні новини

28 червня – День Конституції України | 28 червня, 10:25

У цей святковий день варто згадати, що одну з перших конституцій в Європі написав український Гетьман Пилип Орлик.

У штаб-квартирі НАТО презентували перші результати реалізації Трастового фонду НАТО з розвитку системи медичної реабілітації України | 17 червня, 10:14

Захід був організований Постпредством Болгарії в НАТО, яка є провідною країною в реалізації Трастового фонду, Місією України при НАТО та Політдиректоратом Міжнародного секретаріату НАТО. 

Міністр оборони України взяв участь у засіданні Комісії Україна-НАТО | 15 червня, 15:04

14-15 червня 2016 р. Генерал Армії України С.Полторак відвідав з робочим візитом штаб-квартиру НАТО з метою участі у заходах Альянсу на рівні міністрів оборони.

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО вітають поглиблення співпраці України та НАТО | 14 червня, 21:37

У Києві триває засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО, а також було проведено 92-ий семінар Роуза-Рота «Трансформація України у неспокійному регіональному контексті».