Місія України при НАТО

, Київ 05:39

У штаб-квартирі НАТО відбулося засідання Комісії Україна–НАТО

19 квітня 2016, 18:14

Під час засідання, участь у якому взяв Заступник Міністра закордонних справ України – керівник апарату Вадим Пристайко, обговорено актуальні питання підготовки до саміту Україна-НАТО у Варшаві, а також безпекову ситуацію на сході України, у т.ч. у контексті виконання Мінських домовленостей.

У ході засідання держави-члени Альянсу підтвердили свою рішучу політичну та практичну підтримку України та невизнання незаконної анексії Росією Криму.

Союзники наголосили на важливості Мінського процесу для врегулювання спровокованої Росією кризи в нашій державі та значимості продовження санкцій проти РФ до повного виконання Мінських домовленостей.

Останні новини

Генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів | 17 січня, 09:44

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у двох засіданнях Військового комітету НАТО, у Брюсселі.

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.