Місія України при НАТО

, Київ 14:42

Міністр оборони України взяв участь у засіданні Комісії Україна-НАТО

15 червня 2016, 15:04

14-15 червня 2016 р. Генерал Армії України С.Полторак відвідав з робочим візитом штаб-квартиру НАТО з метою участі у заходах Альянсу на рівні міністрів оборони.

У рамках візиту Степан Полторак провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом і взяв участь у засіданні Комісії Україна-НАТО (КУН) на рівні міністрів оборони.

Під час засідання КУН сторону НАТО було поінформовано про безпекову ситуацію на сході Україні, а також про кроки, які здійснюються українською владою для її стабілізації. Було наголошено, що гібридна війна, розв'язана Російською Федерацією проти України загрожує не лише нашій країні, а також є викликом безпеці на всьому євроатлантичному просторі.

Окрему увагу під час засідання КУН було приділено прогресу в реалізації Україною  оборонної реформи і основним положенням нещодавно затвердженого Президентом України Петром Порошенком Стратегічного оборонного бюлетеня.

Сторона НАТО наголосила на незмінній підтримці суверенітету і територіальної цілісності України, а також заявили про продовження та посилення допомоги нашій країні у реформуванні сектору безпеки і оборони.

За підсумками міністерського засідання КУН погоджено Комплексний пакет допомоги НАТО для України, який має бути затверджений главами держав та урядів на Саміті Комісії Україна-НАТО у Варшаві.

У рамках візиту до штаб-квартири НАТО Міністр оборони України провів двосторонні зустрічі зі своїми колегами з Грузії, Польщі Португалії Румунії та США. Крім того, було підписано Угоду між Міністерством оборони України й Агенцією НАТО з підтримки та постачання про встановлення відносин у сфері купівлі-продажу на підтримку Несистемних брокерських послуг для Збройних Сил України.

Останні новини

Глава держави затвердив Річну національну програму співробітництва України з НАТО | 28 березня, 21:22

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна - НАТО на 2018 рік»

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі | 10 березня, 13:37

Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

Одним з нових напрямків взаємодії НАТО з Україною є активне залучення жінок до вирішення безпекових проблем, - заступник Генсека НАТО Роуз Геттемюллер | 10 березня, 08:00

Одним з пріоритетів на порядку денному співробітництва з НАТО є обговорення нових можливостей, які можуть відкритися для України за результатами Саміту Альянсу, який відбудеться у липні цього року в Брюсселі. "Ми розраховуємо на проведення Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів країн Альянсу", - заявила Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із Заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер у Брюсселі.

Іванна Климпуш-Цинцадзе та заступник Генсека НАТО обговорили співпрацю в протидії кібер- та енергетичним загрозам | 10 березня, 07:52

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася у Брюсселі із заступником Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі. На зустрічі йшлося про співпрацю у рамках Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки», діалог НАТО-Україна щодо кібер- та енергетичної безпеки.