Місія України при НАТО

, Київ 05:31

Міністр оборони України взяв участь у засіданні Комісії Україна-НАТО

15 червня 2016, 15:04

14-15 червня 2016 р. Генерал Армії України С.Полторак відвідав з робочим візитом штаб-квартиру НАТО з метою участі у заходах Альянсу на рівні міністрів оборони.

У рамках візиту Степан Полторак провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом і взяв участь у засіданні Комісії Україна-НАТО (КУН) на рівні міністрів оборони.

Під час засідання КУН сторону НАТО було поінформовано про безпекову ситуацію на сході Україні, а також про кроки, які здійснюються українською владою для її стабілізації. Було наголошено, що гібридна війна, розв'язана Російською Федерацією проти України загрожує не лише нашій країні, а також є викликом безпеці на всьому євроатлантичному просторі.

Окрему увагу під час засідання КУН було приділено прогресу в реалізації Україною  оборонної реформи і основним положенням нещодавно затвердженого Президентом України Петром Порошенком Стратегічного оборонного бюлетеня.

Сторона НАТО наголосила на незмінній підтримці суверенітету і територіальної цілісності України, а також заявили про продовження та посилення допомоги нашій країні у реформуванні сектору безпеки і оборони.

За підсумками міністерського засідання КУН погоджено Комплексний пакет допомоги НАТО для України, який має бути затверджений главами держав та урядів на Саміті Комісії Україна-НАТО у Варшаві.

У рамках візиту до штаб-квартири НАТО Міністр оборони України провів двосторонні зустрічі зі своїми колегами з Грузії, Польщі Португалії Румунії та США. Крім того, було підписано Угоду між Міністерством оборони України й Агенцією НАТО з підтримки та постачання про встановлення відносин у сфері купівлі-продажу на підтримку Несистемних брокерських послуг для Збройних Сил України.

Останні новини

Генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів | 17 січня, 09:44

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у двох засіданнях Військового комітету НАТО, у Брюсселі.

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.