Місія України при НАТО

, Київ 13:05

У штаб-квартирі НАТО відбулося засідання Комітету НАТО з питань політики та партнерств з Україною, присвячене безпековій ситуації в Чорноморському регіоні

17 липня 2012, 14:34

У штаб-квартирі НАТО відбулося засідання Комітету НАТО з питань політики та партнерств з Україною, присвячене безпековій ситуації в Чорноморському регіоні.

У ході засідання в.о. директора Політичного департаменту МЗС України О.Макеєв поінформував представників делегацій держав-членів НАТО про зовнішньополітичні пріоритети Україні в регіоні Чорного моря. Окрему увагу приділено позиції України щодо врегулювання «заморожених» конфліктів на пострадянському просторі, а також зусиллям, які докладаються Україною з метою забезпечення регіональної безпеки.

Відбулося обговорення стратегічних пріоритетів зовнішньої політики України та її місця у системі міжнародних відносин, а також майбутнє головування України в ОБСЄ у 2013 році.

Було підтверджено обопільну зацікавленість України і НАТО у продовженні політичного діалогу в рамках конструктивного партнерства, що позитивно впливає на зміцнення загальноєвропейської безпеки.

Довідково: під час Саміту НАТО в Чикаго 20-21 травня ц.р. держави-члени Альянсу відзначили, що Чорноморський регіон залишається важливим для євроатлантичної безпеки. НАТО вітає прогрес, досягнутий у консолідації регіонального співробітництва через ефективне використання існуючих ініціатив та механізмів в дусі прозорості, компліментарності та залучення всіх сторін. НАТО продовжуватиме підтримувати заходи, що базуються на регіональних пріоритетах, діалозі, співробітництві чорноморських держав із Альянсом.

 

Останні новини

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.

Представники України та Альянсу обговорили питання реалізації Платформи Україна – НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні в Україні | 21 листопада 2017, 17:25

Делегація України взяла участь у засіданні Комітету з партнерств та колективної безпеки у форматі Комісії Україна – НАТО, яке відбулось у штаб-квартирі Альянсу 20 листопада цього року.