Місія України при НАТО

, Київ 23:44

Міністр оборони України здійснив візит до штаб-квартири НАТО

30 червня, 13:27

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак взяв участь у заходах на рівні міністрів оборони країн-членів НАТО, що відбулись у штаб-квартирі Альянсу в Брюсселі.

Керівник оборонного відомства нашої держави провів зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Й.Столтенбергом, міністрами оборони США, Канади, Польщі, а також із запрошеною для участі у міністерських заходах Альянсу Міністром оборони Австралії. У ході зустрічей сторони обговорили безпекову ситуацію на Сході України, стан реформування оборонного сектору нашої держави та заходи, що вживаються з боку Альянсу на його підтримку.

Проведені зустрічі засвідчили відданість НАТО та країн-членів Альянсу політичній підтримці суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України, практичній підтримці реформування оборонної та безпекової сфер нашої держави та готовність до її подальшого нарощування.

Міністр оборони України також взяв участь у засіданні міністрів оборони у форматі країн-контрибуторів Місії НАТО в Афганістані “Рішуча підтримка”. У ході засідання учасники обговорили поточну безпекову ситуацію в Афганістані, стан та перспективи подальшого функціонування Місії за підсумками саміту НАТО 25 травня, у тому числі її нагальні потреби у додаткових силах та засобах.

Степан Полторак у своєму виступі наголосив на відданості нашої держави партнерським зобов’язанням щодо підтримання міжнародного миру та безпеки, поінформував про виконання завдань у складі Місії миротворчим персоналом України та плани оборонного відомства щодо збільшення його чисельності у найближчий перспективі.

Останні новини

НАТО очікує, що українські державні органи ефективніше виконуватимуть завдання РНП "Україна - НАТО" | 10 листопада, 09:30

Україна зараз зосереджена на тому, щоб привести Річну національну програму Україна-НАТО у відповідність до програм країн, які мали План дій щодо членства в Альянсі. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із заступником Генерального секретаря НАТО з політичних питань та політики безпеки Алехандро Альваргонсалесом.

У штаб-квартирі НАТО пройшло чергове засідання Спільної робочої групи Україна – НАТО з питань воєнної реформи | 24 жовтня, 09:37

Представники країн-членів НАТО та України обговорили стан розробки проекту Закону України “Про національну безпеку України”, який має стати базовим законодавчим актом у сфері національної безпеки і оборони, а також перспективи подальшого розвитку національної системи кібернетичної безпеки нашої держави.  

Глава Місії України при НАТО зустрівся із Заступником Генерального секретаря Альянсу | 16 жовтня, 12:20

Вадим Пристайко і Роуз Геттемюллер обговорили питання порядку денного співробітництва України з НАТО.

Україна отримала доступ до Логістичної електронної бази даних НАТО | 12 жовтня, 09:47

Після затвердження Кабінетом Міністрів України міжурядової Угоди з Організацією НАТО з підтримки та постачання про партнерство з підтримки спільного управління предметами постачання (постанова КМУ від 09.08.2017 № 599) та подальшим обміном дипломатичними нотами Угода набула чинності для України, в якості асоційованої держави.