Місія України при НАТО

, Київ 21:49

Міністр оборони України здійснив візит до штаб-квартири НАТО

30 червня 2017, 13:27

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак взяв участь у заходах на рівні міністрів оборони країн-членів НАТО, що відбулись у штаб-квартирі Альянсу в Брюсселі.

Керівник оборонного відомства нашої держави провів зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Й.Столтенбергом, міністрами оборони США, Канади, Польщі, а також із запрошеною для участі у міністерських заходах Альянсу Міністром оборони Австралії. У ході зустрічей сторони обговорили безпекову ситуацію на Сході України, стан реформування оборонного сектору нашої держави та заходи, що вживаються з боку Альянсу на його підтримку.

Проведені зустрічі засвідчили відданість НАТО та країн-членів Альянсу політичній підтримці суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України, практичній підтримці реформування оборонної та безпекової сфер нашої держави та готовність до її подальшого нарощування.

Міністр оборони України також взяв участь у засіданні міністрів оборони у форматі країн-контрибуторів Місії НАТО в Афганістані “Рішуча підтримка”. У ході засідання учасники обговорили поточну безпекову ситуацію в Афганістані, стан та перспективи подальшого функціонування Місії за підсумками саміту НАТО 25 травня, у тому числі її нагальні потреби у додаткових силах та засобах.

Степан Полторак у своєму виступі наголосив на відданості нашої держави партнерським зобов’язанням щодо підтримання міжнародного миру та безпеки, поінформував про виконання завдань у складі Місії миротворчим персоналом України та плани оборонного відомства щодо збільшення його чисельності у найближчий перспективі.

Останні новини

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі | 10 березня, 13:37

Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

Одним з нових напрямків взаємодії НАТО з Україною є активне залучення жінок до вирішення безпекових проблем, - заступник Генсека НАТО Роуз Геттемюллер | 10 березня, 08:00

Одним з пріоритетів на порядку денному співробітництва з НАТО є обговорення нових можливостей, які можуть відкритися для України за результатами Саміту Альянсу, який відбудеться у липні цього року в Брюсселі. "Ми розраховуємо на проведення Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів країн Альянсу", - заявила Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із Заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер у Брюсселі.

Іванна Климпуш-Цинцадзе та заступник Генсека НАТО обговорили співпрацю в протидії кібер- та енергетичним загрозам | 10 березня, 07:52

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася у Брюсселі із заступником Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі. На зустрічі йшлося про співпрацю у рамках Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки», діалог НАТО-Україна щодо кібер- та енергетичної безпеки.