Місія України при НАТО

, Київ 07:29

Міністр оборони України здійснив візит до штаб-квартири НАТО

30 червня, 13:27

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак взяв участь у заходах на рівні міністрів оборони країн-членів НАТО, що відбулись у штаб-квартирі Альянсу в Брюсселі.

Керівник оборонного відомства нашої держави провів зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Й.Столтенбергом, міністрами оборони США, Канади, Польщі, а також із запрошеною для участі у міністерських заходах Альянсу Міністром оборони Австралії. У ході зустрічей сторони обговорили безпекову ситуацію на Сході України, стан реформування оборонного сектору нашої держави та заходи, що вживаються з боку Альянсу на його підтримку.

Проведені зустрічі засвідчили відданість НАТО та країн-членів Альянсу політичній підтримці суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України, практичній підтримці реформування оборонної та безпекової сфер нашої держави та готовність до її подальшого нарощування.

Міністр оборони України також взяв участь у засіданні міністрів оборони у форматі країн-контрибуторів Місії НАТО в Афганістані “Рішуча підтримка”. У ході засідання учасники обговорили поточну безпекову ситуацію в Афганістані, стан та перспективи подальшого функціонування Місії за підсумками саміту НАТО 25 травня, у тому числі її нагальні потреби у додаткових силах та засобах.

Степан Полторак у своєму виступі наголосив на відданості нашої держави партнерським зобов’язанням щодо підтримання міжнародного миру та безпеки, поінформував про виконання завдань у складі Місії миротворчим персоналом України та плани оборонного відомства щодо збільшення його чисельності у найближчий перспективі.

Останні новини

Statement of the Foreign Minister of Ukraine on the 3rd Anniversary of MH17 | 17 липня, 17:26

Three years ago a world becoming accustomed to the most despicable terrorist outrages  was shocked and stunned when  298 passengers and crew members of the Malaysian Airlines flight MH17 were blasted out of the skies over Ukraine.

Побудова сильної та стабільної України є запорукою міцної європейської і євроатлантичної безпеки – засідання Комісії Україна – НАТО | 10 липня, 12:49

Глибоко символічно, що Україна зустрічає сьогодні партнерів по НАТО як країна, яка законодавчо визначила вступ до НАТО одним з ключових чинників своєї зовнішньої політики. Про це сказав Президент Петро Порошенко, відкриваючи засідання Комісії Україна – НАТО в Києві.