Місія України при НАТО

, Київ 15:03

Міністр оборони України здійснив візит до штаб-квартири НАТО

30 червня 2017, 13:27

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак взяв участь у заходах на рівні міністрів оборони країн-членів НАТО, що відбулись у штаб-квартирі Альянсу в Брюсселі.

Керівник оборонного відомства нашої держави провів зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Й.Столтенбергом, міністрами оборони США, Канади, Польщі, а також із запрошеною для участі у міністерських заходах Альянсу Міністром оборони Австралії. У ході зустрічей сторони обговорили безпекову ситуацію на Сході України, стан реформування оборонного сектору нашої держави та заходи, що вживаються з боку Альянсу на його підтримку.

Проведені зустрічі засвідчили відданість НАТО та країн-членів Альянсу політичній підтримці суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України, практичній підтримці реформування оборонної та безпекової сфер нашої держави та готовність до її подальшого нарощування.

Міністр оборони України також взяв участь у засіданні міністрів оборони у форматі країн-контрибуторів Місії НАТО в Афганістані “Рішуча підтримка”. У ході засідання учасники обговорили поточну безпекову ситуацію в Афганістані, стан та перспективи подальшого функціонування Місії за підсумками саміту НАТО 25 травня, у тому числі її нагальні потреби у додаткових силах та засобах.

Степан Полторак у своєму виступі наголосив на відданості нашої держави партнерським зобов’язанням щодо підтримання міжнародного миру та безпеки, поінформував про виконання завдань у складі Місії миротворчим персоналом України та плани оборонного відомства щодо збільшення його чисельності у найближчий перспективі.

Останні новини

Генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів | Сьогодні, 09:44

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у двох засіданнях Військового комітету НАТО, у Брюсселі.

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.