Місія України при НАТО

, Київ 15:36

Україна та НАТО визначили напрямки подальшої взаємодії у сфері підвищення кваліфікації персоналу сектору безпеки і оборони

30 червня, 19:34

Делегація України взяла участь у засіданні Керівного комітету Програми професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки та оборони України, що відбулось у штаб-квартирі НАТО.

У ході заходу учасники обговорили результати реалізації Програми упродовж першого півріччя 2017 р., а також пріоритети подальшої роботи у сфері підвищення кваліфікації персоналу сектору безпеки і оборони нашої держави. Було схвалено Політику Програми на 2017–2021 рр., яка визначає мету, перспективи, а також напрямки імплементації Програми у зазначений період.

Крім того, сторони розглянули питання допомоги нашій державі у створенні на базі Національного університету оборони України Школи оборонного менеджменту, фахової підготовки персоналу Державного концерну “Укроборонпром”, а також підготовки персоналу в Дипломатичній академії України при МЗС України. Значну увагу було приділено питанню удосконалення менеджменту Програми.

Довідково: Метою Програми професійного розвитку цивільного персоналу, яку було засновано у 2005 році, є підготовка достатньої кількості кваліфікованих цивільних фахівців, спроможних сприяти ефективному функціонуванню системи державного управління в цілому та сектору безпеки і оборони України зокрема на основі використання кращих зразків світового досвіду. 

Останні новини

Statement of the Foreign Minister of Ukraine on the 3rd Anniversary of MH17 | 17 липня, 17:26

Three years ago a world becoming accustomed to the most despicable terrorist outrages  was shocked and stunned when  298 passengers and crew members of the Malaysian Airlines flight MH17 were blasted out of the skies over Ukraine.

Побудова сильної та стабільної України є запорукою міцної європейської і євроатлантичної безпеки – засідання Комісії Україна – НАТО | 10 липня, 12:49

Глибоко символічно, що Україна зустрічає сьогодні партнерів по НАТО як країна, яка законодавчо визначила вступ до НАТО одним з ключових чинників своєї зовнішньої політики. Про це сказав Президент Петро Порошенко, відкриваючи засідання Комісії Україна – НАТО в Києві.