Місія України при НАТО

, Київ 23:45

Україна та НАТО визначили напрямки подальшої взаємодії у сфері підвищення кваліфікації персоналу сектору безпеки і оборони

30 червня, 19:34

Делегація України взяла участь у засіданні Керівного комітету Програми професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки та оборони України, що відбулось у штаб-квартирі НАТО.

У ході заходу учасники обговорили результати реалізації Програми упродовж першого півріччя 2017 р., а також пріоритети подальшої роботи у сфері підвищення кваліфікації персоналу сектору безпеки і оборони нашої держави. Було схвалено Політику Програми на 2017–2021 рр., яка визначає мету, перспективи, а також напрямки імплементації Програми у зазначений період.

Крім того, сторони розглянули питання допомоги нашій державі у створенні на базі Національного університету оборони України Школи оборонного менеджменту, фахової підготовки персоналу Державного концерну “Укроборонпром”, а також підготовки персоналу в Дипломатичній академії України при МЗС України. Значну увагу було приділено питанню удосконалення менеджменту Програми.

Довідково: Метою Програми професійного розвитку цивільного персоналу, яку було засновано у 2005 році, є підготовка достатньої кількості кваліфікованих цивільних фахівців, спроможних сприяти ефективному функціонуванню системи державного управління в цілому та сектору безпеки і оборони України зокрема на основі використання кращих зразків світового досвіду. 

Останні новини

НАТО очікує, що українські державні органи ефективніше виконуватимуть завдання РНП "Україна - НАТО" | 10 листопада, 09:30

Україна зараз зосереджена на тому, щоб привести Річну національну програму Україна-НАТО у відповідність до програм країн, які мали План дій щодо членства в Альянсі. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із заступником Генерального секретаря НАТО з політичних питань та політики безпеки Алехандро Альваргонсалесом.

У штаб-квартирі НАТО пройшло чергове засідання Спільної робочої групи Україна – НАТО з питань воєнної реформи | 24 жовтня, 09:37

Представники країн-членів НАТО та України обговорили стан розробки проекту Закону України “Про національну безпеку України”, який має стати базовим законодавчим актом у сфері національної безпеки і оборони, а також перспективи подальшого розвитку національної системи кібернетичної безпеки нашої держави.  

Глава Місії України при НАТО зустрівся із Заступником Генерального секретаря Альянсу | 16 жовтня, 12:20

Вадим Пристайко і Роуз Геттемюллер обговорили питання порядку денного співробітництва України з НАТО.

Україна отримала доступ до Логістичної електронної бази даних НАТО | 12 жовтня, 09:47

Після затвердження Кабінетом Міністрів України міжурядової Угоди з Організацією НАТО з підтримки та постачання про партнерство з підтримки спільного управління предметами постачання (постанова КМУ від 09.08.2017 № 599) та подальшим обміном дипломатичними нотами Угода набула чинності для України, в якості асоційованої держави.