Місія України при НАТО

, Київ 15:04

Україна та НАТО визначили напрямки подальшої взаємодії у сфері підвищення кваліфікації персоналу сектору безпеки і оборони

30 червня 2017, 19:34

Делегація України взяла участь у засіданні Керівного комітету Програми професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки та оборони України, що відбулось у штаб-квартирі НАТО.

У ході заходу учасники обговорили результати реалізації Програми упродовж першого півріччя 2017 р., а також пріоритети подальшої роботи у сфері підвищення кваліфікації персоналу сектору безпеки і оборони нашої держави. Було схвалено Політику Програми на 2017–2021 рр., яка визначає мету, перспективи, а також напрямки імплементації Програми у зазначений період.

Крім того, сторони розглянули питання допомоги нашій державі у створенні на базі Національного університету оборони України Школи оборонного менеджменту, фахової підготовки персоналу Державного концерну “Укроборонпром”, а також підготовки персоналу в Дипломатичній академії України при МЗС України. Значну увагу було приділено питанню удосконалення менеджменту Програми.

Довідково: Метою Програми професійного розвитку цивільного персоналу, яку було засновано у 2005 році, є підготовка достатньої кількості кваліфікованих цивільних фахівців, спроможних сприяти ефективному функціонуванню системи державного управління в цілому та сектору безпеки і оборони України зокрема на основі використання кращих зразків світового досвіду. 

Останні новини

Генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів | Сьогодні, 09:44

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у двох засіданнях Військового комітету НАТО, у Брюсселі.

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.