Місія України при НАТО

, Київ 21:52

Україна та НАТО визначили напрямки подальшої взаємодії у сфері підвищення кваліфікації персоналу сектору безпеки і оборони

30 червня 2017, 19:34

Делегація України взяла участь у засіданні Керівного комітету Програми професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки та оборони України, що відбулось у штаб-квартирі НАТО.

У ході заходу учасники обговорили результати реалізації Програми упродовж першого півріччя 2017 р., а також пріоритети подальшої роботи у сфері підвищення кваліфікації персоналу сектору безпеки і оборони нашої держави. Було схвалено Політику Програми на 2017–2021 рр., яка визначає мету, перспективи, а також напрямки імплементації Програми у зазначений період.

Крім того, сторони розглянули питання допомоги нашій державі у створенні на базі Національного університету оборони України Школи оборонного менеджменту, фахової підготовки персоналу Державного концерну “Укроборонпром”, а також підготовки персоналу в Дипломатичній академії України при МЗС України. Значну увагу було приділено питанню удосконалення менеджменту Програми.

Довідково: Метою Програми професійного розвитку цивільного персоналу, яку було засновано у 2005 році, є підготовка достатньої кількості кваліфікованих цивільних фахівців, спроможних сприяти ефективному функціонуванню системи державного управління в цілому та сектору безпеки і оборони України зокрема на основі використання кращих зразків світового досвіду. 

Останні новини

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі | 10 березня, 13:37

Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

Одним з нових напрямків взаємодії НАТО з Україною є активне залучення жінок до вирішення безпекових проблем, - заступник Генсека НАТО Роуз Геттемюллер | 10 березня, 08:00

Одним з пріоритетів на порядку денному співробітництва з НАТО є обговорення нових можливостей, які можуть відкритися для України за результатами Саміту Альянсу, який відбудеться у липні цього року в Брюсселі. "Ми розраховуємо на проведення Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів країн Альянсу", - заявила Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із Заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер у Брюсселі.

Іванна Климпуш-Цинцадзе та заступник Генсека НАТО обговорили співпрацю в протидії кібер- та енергетичним загрозам | 10 березня, 07:52

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася у Брюсселі із заступником Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі. На зустрічі йшлося про співпрацю у рамках Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки», діалог НАТО-Україна щодо кібер- та енергетичної безпеки.