Місія України при НАТО

, Київ 07:18

Заступник Глави Місії України при НАТО зустрівся із Заступником Генерального секретаря НАТО

14 липня, 10:48

Єгор Божок та Роуз Геттемюллер обговорили результати візиту Північноатлантичної ради в Україну 9-10 липня 2017 р., а також результати розгляду безпекової ситуації в та навколо України на засіданні Ради Нато-Росія на рівні послів 13 липня 2017 р.

Сторона НАТО надала високої оцінки насиченості та змістовності візиту Північноатлантичної ради в Україну та повідомила, що між Альянсом і Росією зберігаються фундаментальні розбіжності з приводу України.

Останні новини

Statement of the Foreign Minister of Ukraine on the 3rd Anniversary of MH17 | 17 липня, 17:26

Three years ago a world becoming accustomed to the most despicable terrorist outrages  was shocked and stunned when  298 passengers and crew members of the Malaysian Airlines flight MH17 were blasted out of the skies over Ukraine.

Побудова сильної та стабільної України є запорукою міцної європейської і євроатлантичної безпеки – засідання Комісії Україна – НАТО | 10 липня, 12:49

Глибоко символічно, що Україна зустрічає сьогодні партнерів по НАТО як країна, яка законодавчо визначила вступ до НАТО одним з ключових чинників своєї зовнішньої політики. Про це сказав Президент Петро Порошенко, відкриваючи засідання Комісії Україна – НАТО в Києві.

Вступ України до НАТО чітко визначений як один з ключових чинників державної політики - Президент підписав Закон | 06 липня, 10:58

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішньополітичного курсу України». Закон був прийнятий Верховною Радою України 8 червня 2017 року.