Місія України при НАТО

, Київ 15:27

У штаб-квартирі НАТО пройшло чергове засідання Спільної робочої групи Україна – НАТО з питань воєнної реформи

24 жовтня, 09:37

Представники країн-членів НАТО та України обговорили стан розробки проекту Закону України “Про національну безпеку України”, який має стати базовим законодавчим актом у сфері національної безпеки і оборони, а також перспективи подальшого розвитку національної системи кібернетичної безпеки нашої держави.  

Делегацію України на заході очолив заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Литвиненко, який ознайомив учасників засідання з основними положеннями згаданого законопроекту, поінформував про роботу щодо його розробки, проведену спільно з експертами НАТО та ЄС, а також механізми його подальшого впровадження.

У ході розгляду питання розвитку національної системи кібернетичної безпеки Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України повідомив про заходи, які вживаються з метою імплементації Стратегії кібербезпеки України.

У свою чергу, союзники закликали українську сторону до продовження реформування сектору безпеки і оборони, підтвердили всебічну політичну підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України у боротьбі з російською агресією, а також готовність надавати практичну допомогу нашій державі. 

Останні новини

НАТО очікує, що українські державні органи ефективніше виконуватимуть завдання РНП "Україна - НАТО" | 10 листопада, 09:30

Україна зараз зосереджена на тому, щоб привести Річну національну програму Україна-НАТО у відповідність до програм країн, які мали План дій щодо членства в Альянсі. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із заступником Генерального секретаря НАТО з політичних питань та політики безпеки Алехандро Альваргонсалесом.

Глава Місії України при НАТО зустрівся із Заступником Генерального секретаря Альянсу | 16 жовтня, 12:20

Вадим Пристайко і Роуз Геттемюллер обговорили питання порядку денного співробітництва України з НАТО.

Україна отримала доступ до Логістичної електронної бази даних НАТО | 12 жовтня, 09:47

Після затвердження Кабінетом Міністрів України міжурядової Угоди з Організацією НАТО з підтримки та постачання про партнерство з підтримки спільного управління предметами постачання (постанова КМУ від 09.08.2017 № 599) та подальшим обміном дипломатичними нотами Угода набула чинності для України, в якості асоційованої держави.