Місія України при НАТО

, Київ 11:06

У штаб-квартирі НАТО пройшло чергове засідання Спільної робочої групи Україна – НАТО з питань воєнної реформи

24 жовтня 2017, 09:37

Представники країн-членів НАТО та України обговорили стан розробки проекту Закону України “Про національну безпеку України”, який має стати базовим законодавчим актом у сфері національної безпеки і оборони, а також перспективи подальшого розвитку національної системи кібернетичної безпеки нашої держави.  

Делегацію України на заході очолив заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Литвиненко, який ознайомив учасників засідання з основними положеннями згаданого законопроекту, поінформував про роботу щодо його розробки, проведену спільно з експертами НАТО та ЄС, а також механізми його подальшого впровадження.

У ході розгляду питання розвитку національної системи кібернетичної безпеки Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України повідомив про заходи, які вживаються з метою імплементації Стратегії кібербезпеки України.

У свою чергу, союзники закликали українську сторону до продовження реформування сектору безпеки і оборони, підтвердили всебічну політичну підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України у боротьбі з російською агресією, а також готовність надавати практичну допомогу нашій державі. 

Останні новини

У штаб-квартирі НАТО обговорено Оцінку участі України у Процесі планування та оцінки сил та погоджено новий пакет Цілей Партнерства | 15 травня, 12:26

14 травня у штаб-квартирі НАТО відбулось засідання Комітету з партнерств та колективної безпеки з Україною у форматі Процесу планування та оцінки сил (ППОС).

Україна і НАТО обговорили питання енергетичної безпеки | 07 травня, 16:19

7 травня у новому приміщенні штаб-квартири НАТО відбулося засідання Комісії Україна – НАТО на рівні заступників постійних представників за участі Голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва

Зроблено ще один крок для захисту життя та здоров’я українських військових | 05 травня, 21:55

Місією України при НАТО завершено роботу з підготовки і підписання Технічної угоди між Міністерством оборони України та Агенцією НАТО з підтримки та постачання щодо надання послуг медичного забезпечення другого рівня військовослужбовцям українського національного контингенту в Косово.

Глава держави затвердив Річну національну програму співробітництва України з НАТО | 28 березня, 21:22

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна - НАТО на 2018 рік»