Місія України при НАТО

, Київ 01:44

У штаб-квартирі НАТО пройшло чергове засідання Спільної робочої групи Україна – НАТО з питань воєнної реформи

24 жовтня 2017, 09:37

Представники країн-членів НАТО та України обговорили стан розробки проекту Закону України “Про національну безпеку України”, який має стати базовим законодавчим актом у сфері національної безпеки і оборони, а також перспективи подальшого розвитку національної системи кібернетичної безпеки нашої держави.  

Делегацію України на заході очолив заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Литвиненко, який ознайомив учасників засідання з основними положеннями згаданого законопроекту, поінформував про роботу щодо його розробки, проведену спільно з експертами НАТО та ЄС, а також механізми його подальшого впровадження.

У ході розгляду питання розвитку національної системи кібернетичної безпеки Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України повідомив про заходи, які вживаються з метою імплементації Стратегії кібербезпеки України.

У свою чергу, союзники закликали українську сторону до продовження реформування сектору безпеки і оборони, підтвердили всебічну політичну підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України у боротьбі з російською агресією, а також готовність надавати практичну допомогу нашій державі. 

Останні новини

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі | 10 березня, 13:37

Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

Одним з нових напрямків взаємодії НАТО з Україною є активне залучення жінок до вирішення безпекових проблем, - заступник Генсека НАТО Роуз Геттемюллер | 10 березня, 08:00

Одним з пріоритетів на порядку денному співробітництва з НАТО є обговорення нових можливостей, які можуть відкритися для України за результатами Саміту Альянсу, який відбудеться у липні цього року в Брюсселі. "Ми розраховуємо на проведення Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів країн Альянсу", - заявила Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із Заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер у Брюсселі.

Іванна Климпуш-Цинцадзе та заступник Генсека НАТО обговорили співпрацю в протидії кібер- та енергетичним загрозам | 10 березня, 07:52

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася у Брюсселі із заступником Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі. На зустрічі йшлося про співпрацю у рамках Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки», діалог НАТО-Україна щодо кібер- та енергетичної безпеки.