Місія України при НАТО

, Київ 11:42

Представники України та Альянсу обговорили питання реалізації Платформи Україна – НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні в Україні

21 листопада, 17:25

Делегація України взяла участь у засіданні Комітету з партнерств та колективної безпеки у форматі Комісії Україна – НАТО, яке відбулось у штаб-квартирі Альянсу 20 листопада цього року.   

У ході засідання представники нашої держави та Альянсу обговорили стан реалізації завдань у рамках Платформи, проблемні питання та шляхи їх вирішення, а також окреслили напрями роботи на перспективу.

Українська сторона ознайомила учасників з роботою, яка проводиться у напрямку забезпечення діяльності Платформи в Україні, зокрема організацією міжвідомчої координації, підготовки практичних проектів у рамках Платформи, у тому числі –видання науково-публіцистичної роботи “Біла книга антитерористичної операції на Сході України (2014 – 2016 роки)”.

У свою чергу, сторона НАТО поінформувала про роботу з розробки програми курсу з стійкості державних інституцій в умовах гібридної війни, що здійснюється у рамках Програми професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони України, а також підсумки спільних з НАТО навчань з захисту критичної електроенергетичної інфраструктури в Україні 16 – 20 жовтня ц.р.

За підсумками засідання було досягнуто домовленості щодо активізації роботи з налагодження тісної взаємодії українських інституцій та відповідних структур НАТО у сфері протидії гібридним загрозам, прискорення розробки проекту Робочої програми Платформи.

Останні новини

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.

Президент у Дніпрі вшанував пам’ять загиблих Героїв Революції Гідності та бійців АТО | 21 листопада, 11:18

Президент Петро Порошенко час робочої поїздки до Дніпра відвідав Алею пам’яті загиблих Героїв Революції Гідності та бійців АТО та вшанував пам’ять загиблих героїв.

НАТО очікує, що українські державні органи ефективніше виконуватимуть завдання РНП "Україна - НАТО" | 10 листопада, 09:30

Україна зараз зосереджена на тому, щоб привести Річну національну програму Україна-НАТО у відповідність до програм країн, які мали План дій щодо членства в Альянсі. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із заступником Генерального секретаря НАТО з політичних питань та політики безпеки Алехандро Альваргонсалесом.

У штаб-квартирі НАТО пройшло чергове засідання Спільної робочої групи Україна – НАТО з питань воєнної реформи | 24 жовтня, 09:37

Представники країн-членів НАТО та України обговорили стан розробки проекту Закону України “Про національну безпеку України”, який має стати базовим законодавчим актом у сфері національної безпеки і оборони, а також перспективи подальшого розвитку національної системи кібернетичної безпеки нашої держави.