Місія України при НАТО

, Київ 11:10

Представники України та Альянсу обговорили питання реалізації Платформи Україна – НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні в Україні

21 листопада 2017, 17:25

Делегація України взяла участь у засіданні Комітету з партнерств та колективної безпеки у форматі Комісії Україна – НАТО, яке відбулось у штаб-квартирі Альянсу 20 листопада цього року.   

У ході засідання представники нашої держави та Альянсу обговорили стан реалізації завдань у рамках Платформи, проблемні питання та шляхи їх вирішення, а також окреслили напрями роботи на перспективу.

Українська сторона ознайомила учасників з роботою, яка проводиться у напрямку забезпечення діяльності Платформи в Україні, зокрема організацією міжвідомчої координації, підготовки практичних проектів у рамках Платформи, у тому числі –видання науково-публіцистичної роботи “Біла книга антитерористичної операції на Сході України (2014 – 2016 роки)”.

У свою чергу, сторона НАТО поінформувала про роботу з розробки програми курсу з стійкості державних інституцій в умовах гібридної війни, що здійснюється у рамках Програми професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони України, а також підсумки спільних з НАТО навчань з захисту критичної електроенергетичної інфраструктури в Україні 16 – 20 жовтня ц.р.

За підсумками засідання було досягнуто домовленості щодо активізації роботи з налагодження тісної взаємодії українських інституцій та відповідних структур НАТО у сфері протидії гібридним загрозам, прискорення розробки проекту Робочої програми Платформи.

Останні новини

У штаб-квартирі НАТО обговорено Оцінку участі України у Процесі планування та оцінки сил та погоджено новий пакет Цілей Партнерства | 15 травня, 12:26

14 травня у штаб-квартирі НАТО відбулось засідання Комітету з партнерств та колективної безпеки з Україною у форматі Процесу планування та оцінки сил (ППОС).

Україна і НАТО обговорили питання енергетичної безпеки | 07 травня, 16:19

7 травня у новому приміщенні штаб-квартири НАТО відбулося засідання Комісії Україна – НАТО на рівні заступників постійних представників за участі Голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва

Зроблено ще один крок для захисту життя та здоров’я українських військових | 05 травня, 21:55

Місією України при НАТО завершено роботу з підготовки і підписання Технічної угоди між Міністерством оборони України та Агенцією НАТО з підтримки та постачання щодо надання послуг медичного забезпечення другого рівня військовослужбовцям українського національного контингенту в Косово.

Глава держави затвердив Річну національну програму співробітництва України з НАТО | 28 березня, 21:22

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна - НАТО на 2018 рік»