Місія України при НАТО

, Київ 01:06

Представники України та Альянсу обговорили питання реалізації Платформи Україна – НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні в Україні

21 листопада 2017, 17:25

Делегація України взяла участь у засіданні Комітету з партнерств та колективної безпеки у форматі Комісії Україна – НАТО, яке відбулось у штаб-квартирі Альянсу 20 листопада цього року.   

У ході засідання представники нашої держави та Альянсу обговорили стан реалізації завдань у рамках Платформи, проблемні питання та шляхи їх вирішення, а також окреслили напрями роботи на перспективу.

Українська сторона ознайомила учасників з роботою, яка проводиться у напрямку забезпечення діяльності Платформи в Україні, зокрема організацією міжвідомчої координації, підготовки практичних проектів у рамках Платформи, у тому числі –видання науково-публіцистичної роботи “Біла книга антитерористичної операції на Сході України (2014 – 2016 роки)”.

У свою чергу, сторона НАТО поінформувала про роботу з розробки програми курсу з стійкості державних інституцій в умовах гібридної війни, що здійснюється у рамках Програми професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони України, а також підсумки спільних з НАТО навчань з захисту критичної електроенергетичної інфраструктури в Україні 16 – 20 жовтня ц.р.

За підсумками засідання було досягнуто домовленості щодо активізації роботи з налагодження тісної взаємодії українських інституцій та відповідних структур НАТО у сфері протидії гібридним загрозам, прискорення розробки проекту Робочої програми Платформи.

Останні новини

Президент України провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО | 17 лютого, 21:07

У Мюнхені Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

Президент України провів телефонну розмову з Генеральним секретарем НАТО | 24 січня, 11:15

Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

У штаб-квартирі НАТО відкрилася виставка щодо перезахоронення радіоактивних відходів | 23 січня, 19:19

У штаб-квартирі НАТО у Брюсселі відбулося відкриття виставки, яка була організована Місією України при НАТО разом з Постійним представництвом ФРН в НАТО та Агентством НАТО з підтримки та постачання щодо перезахоронення радіоактивнихвідходів (РАВ), що утворилися внаслідок виконання військових програм колишнього СРСР в Україні.

Генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів | 17 січня, 09:44

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у двох засіданнях Військового комітету НАТО, у Брюсселі.

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).