Місія України при НАТО

, Київ 11:06

У штаб-квартирі НАТО відбулося засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи у форматі ключової групи

06 березня, 15:21

Делегацію України на заході очолив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Ю.Бровченко. Участь у засіданні також взяли Спеціальний представник Генерального секретаря НАТО у справах жінок, миру і безпеки К.Гатчінсон і заступник помічника Генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій Е.Герольд.

Темами, які обговорювалися, були розвиток гендерної політики у структурах сектору безпеки і оборони України з урахування Резолюції РБ ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” і реформування оборонно-промислового комплексу України.

Учасники засідання обговорили пріоритети розвитку оборонно-промислового комплексу України, а також роль і місце державних і приватних виробників озброєння та військової техніки у виконанні Державного оборонного замовлення, у тому числі в контексті виконання завдань визначених розділом 2.1.13 “Реформування та розвиток ОПК України” Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО.

З інформацією про напрями подальшого розвитку Державного концерну “Укроборонпром”, позбавлення залежності від ВТС з Російською Федерацією виступив Генеральний директор концерну П.Букін. Також увагу представників Альянсу було привернуто до зростання ролі державно-приватного партнерства в оборонно-промисловій співпраці, про що інформувала виконавчий директор із зовнішніх зв’язків громадського об’єднання “Ліга оборонних підприємств України” Ю.Висоцька. 

У ході дискусії представники делегацій країн-членів НАТО відзначили прогрес досягнутий українською стороною у відновленні виробництва озброєння і військової техніки в інтересах забезпечення потреб Збройних Сил України, наголосили на потребі інтенсифікації оборонно-промислової кооперації з Альянсом та посиленні боротьби з проявами корупції у державних закупівлях та експортних операціях.

Останні новини

У штаб-квартирі НАТО обговорено Оцінку участі України у Процесі планування та оцінки сил та погоджено новий пакет Цілей Партнерства | 15 травня, 12:26

14 травня у штаб-квартирі НАТО відбулось засідання Комітету з партнерств та колективної безпеки з Україною у форматі Процесу планування та оцінки сил (ППОС).

Україна і НАТО обговорили питання енергетичної безпеки | 07 травня, 16:19

7 травня у новому приміщенні штаб-квартири НАТО відбулося засідання Комісії Україна – НАТО на рівні заступників постійних представників за участі Голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва

Зроблено ще один крок для захисту життя та здоров’я українських військових | 05 травня, 21:55

Місією України при НАТО завершено роботу з підготовки і підписання Технічної угоди між Міністерством оборони України та Агенцією НАТО з підтримки та постачання щодо надання послуг медичного забезпечення другого рівня військовослужбовцям українського національного контингенту в Косово.

Глава держави затвердив Річну національну програму співробітництва України з НАТО | 28 березня, 21:22

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна - НАТО на 2018 рік»