Місія України при НАТО

, Київ 12:31

Глава МУН, Посол І.Долгов взяв участь у засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні послів, яке відбулося у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі

25 вересня 2012, 16:22

Під час засідання було обговорено головні віхи, а також перспективи співробітництва України з НАТО в світлі 15-ї річниці започаткованого в м. Мадрид у 1997 році главами держав та урядів особливого партнерства між Україною та НАТО.

Глава Місії України при НАТО, Посол І.Долгов також ознайомив присутніх із реформами, які уже здійснені та продовжують проводитися Президентом та Урядом України, зокрема в оборонній сфері, в галузі боротьби з корупцією, подоланні наслідків економічної кризи, покращення соціально-економічних умов життя населення.

У рамках підготовки до виборчої кампанії до Верховної Ради України з огляду на особливу заінтересованість та увагу членів Комісії Україна-НАТО, Посол І.Долгов поінформував учасників засідання про вжиті кроки щодо вдосконалення виборчого законодавства, забезпечення законності, про­зорості, справедливості й змагальності у ході виборчого процесу, у спостереженні за яким очікується безпрецедентна кількість міжнародних спостерігачів. При цьому підкреслено, що найважливішим чинником легітимності обраного вищого законодавчого органу є довіра громадян до її результатів. Водночас, Верховна Рада нового скликання поряд із Президентом та Урядом має стати дієздатним і відповідальним центром втілення модернізаційної стратегії країни.

Торкаючись пріоритетів зовнішньої політики, Посол І.Долгов підкреслив важливість європейської інтеграції України та співробітництва з НАТО. Особливу увагу було приділено пріоритетам головування України в ОБСЄ у 2013 р. та створенню умов для більш ефективного виконання головних функцій Організацій.

Учасники засідання Комісії відзначили взаємне бажання та зацікавленість у здійсненні двостороннього політичного діалогу, в ході якого також розглядатимуться міжнародні оцінки парламентських виборів в Україні.

Окремо було наголошено на ролі України як важливого контрибутора євроатлантичної безпеки. Сторони домовилися й надалі співпрацювати у протидії традиційним та новим безпековим викликам і загрозам.

Останні новини

Генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів | Сьогодні, 09:44

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у двох засіданнях Військового комітету НАТО, у Брюсселі.

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.