Місія України при НАТО

, Київ 13:00

У штаб-квартирі НАТО пройшло тематичне засідання Комітету НАТО з питань політики та партнерств з Україною, присвячене обговоренню заходів, що вживаються Україною в рамках боротьби з корупцією

26 квітня 2012, 17:07

У штаб-квартирі НАТО пройшло тематичне засідання Комітету НАТО з питань політики та партнерств з Україною, присвячене обговоренню заходів, що вживаються Україною в рамках боротьби з корупцією.

У штаб-квартирі НАТО пройшло тематичне засідання Комітету НАТО з питань політики та партнерств з Україною, присвячене обговоренню заходів, що вживаються Україною в рамках боротьби з корупцією.

Про основні кроки, здійсненні Україною у сфері реалізації державної антикорупційної політики, представників делегацій держав-членів Альянсу поінформувала начальник відділу антикорупційної політики Департаменту антикорупційного законодавства та законодавства про правосуддя, Міністерства юстиції України О.Смірнова.

У ході своєї презентації представник Міністерства юстиції України повідомила, що запобігання та протидія корупції, а також боротьба з відмиванням коштів, отриманих незаконним шляхом, є одним з головних пріоритетів Президента України В.Ф.Януковича, а також важливим напрямом Річної національної програми на 2012 рік, увагу якому приділяють більшість держав-членів Альянсу.

Учасники засідання погодилися, що вдосконалення Україною антикорупційного законодавства, зокрема щодо виконання рекомендацій, наданих міжнародними організаціями,  його ефективне застосування, а також залучення громадськості до формування та реалізації державної антикорупційної політики наблизить Україну до європейських стандартів боротьби з цим явищем.

Також у ході засідання відзначалося просування в реалізації антикорупційної політики, зокрема ухвалення Верховною Радою України 13 квітня ц.р. у другому читанні Кримінального процесуального кодексу України і його вплив на реформування органів прокуратури та адвокатуру.

Останні новини

Генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів | Сьогодні, 09:44

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у двох засіданнях Військового комітету НАТО, у Брюсселі.

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.