Місія України при НАТО

, Київ 21:47

У штаб-квартирі НАТО пройшло тематичне засідання Комітету НАТО з питань політики та партнерств з Україною, присвячене обговоренню заходів, що вживаються Україною в рамках боротьби з корупцією

26 квітня 2012, 17:07

У штаб-квартирі НАТО пройшло тематичне засідання Комітету НАТО з питань політики та партнерств з Україною, присвячене обговоренню заходів, що вживаються Україною в рамках боротьби з корупцією.

У штаб-квартирі НАТО пройшло тематичне засідання Комітету НАТО з питань політики та партнерств з Україною, присвячене обговоренню заходів, що вживаються Україною в рамках боротьби з корупцією.

Про основні кроки, здійсненні Україною у сфері реалізації державної антикорупційної політики, представників делегацій держав-членів Альянсу поінформувала начальник відділу антикорупційної політики Департаменту антикорупційного законодавства та законодавства про правосуддя, Міністерства юстиції України О.Смірнова.

У ході своєї презентації представник Міністерства юстиції України повідомила, що запобігання та протидія корупції, а також боротьба з відмиванням коштів, отриманих незаконним шляхом, є одним з головних пріоритетів Президента України В.Ф.Януковича, а також важливим напрямом Річної національної програми на 2012 рік, увагу якому приділяють більшість держав-членів Альянсу.

Учасники засідання погодилися, що вдосконалення Україною антикорупційного законодавства, зокрема щодо виконання рекомендацій, наданих міжнародними організаціями,  його ефективне застосування, а також залучення громадськості до формування та реалізації державної антикорупційної політики наблизить Україну до європейських стандартів боротьби з цим явищем.

Також у ході засідання відзначалося просування в реалізації антикорупційної політики, зокрема ухвалення Верховною Радою України 13 квітня ц.р. у другому читанні Кримінального процесуального кодексу України і його вплив на реформування органів прокуратури та адвокатуру.

Останні новини

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі | 10 березня, 13:37

Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

Одним з нових напрямків взаємодії НАТО з Україною є активне залучення жінок до вирішення безпекових проблем, - заступник Генсека НАТО Роуз Геттемюллер | 10 березня, 08:00

Одним з пріоритетів на порядку денному співробітництва з НАТО є обговорення нових можливостей, які можуть відкритися для України за результатами Саміту Альянсу, який відбудеться у липні цього року в Брюсселі. "Ми розраховуємо на проведення Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів країн Альянсу", - заявила Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із Заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер у Брюсселі.

Іванна Климпуш-Цинцадзе та заступник Генсека НАТО обговорили співпрацю в протидії кібер- та енергетичним загрозам | 10 березня, 07:52

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася у Брюсселі із заступником Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі. На зустрічі йшлося про співпрацю у рамках Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки», діалог НАТО-Україна щодо кібер- та енергетичної безпеки.