Місія України при НАТО

, Київ 03:35

Засідання Комітету з питань політики та партнерств з Україною, присвячене презентації проекту Річної національної програми співробітництва Україна-НАТО на 2013 рік

21 січня 2013, 18:44

21 січня 2013 року у штаб-квартирі НАТО відбулось засідання Комітету з питань політики та партнерств з Україною, присвячене презентації проекту Річної національної програми співробітництва Україна-НАТО на 2013 рік.

Українська делегація, яку очолив директор Департаменту міжнародної безпеки та роззброєння МЗС України О.Я.Александрович, складалась з представників центральних органів виконавчої влади, зокрема Міністерства юстиції України, Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України.

В ході засідання глава української делегації повідомив представників країн-членів Альянсу про основні напрями співробітництва між Україною та НАТО, які було закладено у проект Річної національної програми на 2013 рік, підготовлений спільно з причетними міністерствами та відомствами України. Окрема увага була приділена інформуванню країн-членів Альянсу про конкретні кроки керівництва нашої держави, спрямовані на здійснення всеохоплюючих внутрішніх реформ.

Сторони відзначили успішність спільних зусиль, спрямованих на подальше наповнення практичним змістом конструктивного партнерства України з НАТО. Було підтверджено обопільне прагнення продовжувати двосторонній політичний діалог та взаємовигідне співробітництво. Головний наголос був зроблений на прагненні української сторони не тільки продовжити практичне співробітництво між Україною та НАТО, але й відновити політичний діалог на високому рівні.

По закінченню засідання відбулась зустріч членів української делегації з представниками українських ЗМІ, акредитованих при штаб-квартирі НАТО.

 

 

 

Останні новини

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі | 10 березня, 13:37

Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

Одним з нових напрямків взаємодії НАТО з Україною є активне залучення жінок до вирішення безпекових проблем, - заступник Генсека НАТО Роуз Геттемюллер | 10 березня, 08:00

Одним з пріоритетів на порядку денному співробітництва з НАТО є обговорення нових можливостей, які можуть відкритися для України за результатами Саміту Альянсу, який відбудеться у липні цього року в Брюсселі. "Ми розраховуємо на проведення Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів країн Альянсу", - заявила Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із Заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер у Брюсселі.

Іванна Климпуш-Цинцадзе та заступник Генсека НАТО обговорили співпрацю в протидії кібер- та енергетичним загрозам | 10 березня, 07:52

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася у Брюсселі із заступником Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі. На зустрічі йшлося про співпрацю у рамках Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки», діалог НАТО-Україна щодо кібер- та енергетичної безпеки.