Місія України при НАТО

, Київ 19:40

Засідання Комітету з питань політики та партнерств з Україною, присвячене презентації проекту Річної національної програми співробітництва Україна-НАТО на 2013 рік

21 січня 2013, 18:44

21 січня 2013 року у штаб-квартирі НАТО відбулось засідання Комітету з питань політики та партнерств з Україною, присвячене презентації проекту Річної національної програми співробітництва Україна-НАТО на 2013 рік.

Українська делегація, яку очолив директор Департаменту міжнародної безпеки та роззброєння МЗС України О.Я.Александрович, складалась з представників центральних органів виконавчої влади, зокрема Міністерства юстиції України, Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України.

В ході засідання глава української делегації повідомив представників країн-членів Альянсу про основні напрями співробітництва між Україною та НАТО, які було закладено у проект Річної національної програми на 2013 рік, підготовлений спільно з причетними міністерствами та відомствами України. Окрема увага була приділена інформуванню країн-членів Альянсу про конкретні кроки керівництва нашої держави, спрямовані на здійснення всеохоплюючих внутрішніх реформ.

Сторони відзначили успішність спільних зусиль, спрямованих на подальше наповнення практичним змістом конструктивного партнерства України з НАТО. Було підтверджено обопільне прагнення продовжувати двосторонній політичний діалог та взаємовигідне співробітництво. Головний наголос був зроблений на прагненні української сторони не тільки продовжити практичне співробітництво між Україною та НАТО, але й відновити політичний діалог на високому рівні.

По закінченню засідання відбулась зустріч членів української делегації з представниками українських ЗМІ, акредитованих при штаб-квартирі НАТО.

 

 

 

Останні новини

У штаб-квартирі НАТО розглянули результати співпраці з Альянсом у 2017 р. у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу | 22 грудня 2017, 08:21

Делегація України на чолі із першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським взяла участь у 25-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

О. Турчинов: Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України | 14 грудня 2017, 17:20

Євроатлантична інтеграція є стратегічною метою України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

У м. Брюссель відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО | 29 листопада 2017, 12:05

Співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко і Рейнел Андрейчук виступили за поглиблення співпраці України з НАТО.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом | 24 листопада 2017, 20:18

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.

Представники України та Альянсу обговорили питання реалізації Платформи Україна – НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні в Україні | 21 листопада 2017, 17:25

Делегація України взяла участь у засіданні Комітету з партнерств та колективної безпеки у форматі Комісії Україна – НАТО, яке відбулось у штаб-квартирі Альянсу 20 листопада цього року.