Місія України при НАТО

Київ 06:45

НАТО підтримує Мирний план Президента України Петра Порошенка

25 червня 2014, 19:41

НАТО підтримує Мирний план Президента України Петра Порошенка – про це заявив Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен в рамках заходів Альянсу на рівні міністрів закордонних справ, що відбулися 25 червня ц.р. в штаб-квартирі НАТО.

Генсекретар НАТО назвав Мирний план П.О.Порошенка чіткою стратегією щодо розв’язання поточної кризи та головним кроком уперед в цьому питанні.

При цьому, Альянс закликає Російську Федерацію по-перше, здійснити чіткі та ефективні кроки з припинення дестабілізації ситуації в Україні; по-друге, створити умови для реалізації зазначеного мирного плану; по-третє, припинити надання допомоги групам озброєних сепаратистів що діють на території України; і в четверте, зупинити потік зброї і бойовиків до України через свої кордони.

Як зазначив Генсекретар НАТО, сьогодні є реальна можливість деескалації кризи, викликаної російською агресією, і саме Росія має повернутись до дотримання своїх міжнародних зобов’язань.

Привітавши зусилля, що докладаються керівником Української держави для стабілізації ситуації в країні, А.Расмуссен наголосив на рішучій налаштованості НАТО й надалі надавати Україні дорадчу, технічну та матеріальну підтримку для посилення обороноздатності України.

Останні новини

У НАТО високо оцінюють роботу української Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції | 20 грудня 2018, 09:08

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе в рамках робочого візиту до штаб-квартири НАТО зустрілась із Заступником Генсекретаря НАТО з політичних питань та політики безпеки Алехандро Альваргонсалесом.

НАТО планує активізувати підтримку України у протидії гібридним атакам | 19 грудня 2018, 10:13

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася із заступником Генерального секретаря Північноатлантичного альянсу з питань публічної дипломатії Таджаном Ілдемом у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.

У НАТО високо оцінили виконання Річної національної програми Україна - НАТО за 2018 рік | 19 грудня 2018, 10:12

18 грудня у Брюсселі відбулося засідання Комісії Україна – НАТО на рівні послів. Засідання було присвячене  оцінці  виконання Україною Річної національної програми під егідою Комісії Україна - НАТО на 2018 рік  та пройшло під головуванням Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга. Українську делегацію очолила Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.