Місія України при НАТО

Київ 04:20

Відбувся візит експертів НАТО в Україну для проведення оцінки підготовки сержантського складу

23 грудня 2014, 10:23

З метою здійснення оцінки та аналізу існуючої системи підготовки сержантського складу ЗС України і вивчення потреб української сторони та підготовки відповідних рекомендацій щодо надання Альянсом допомоги за даним напрямом, у період з 15 по 19 грудня 2014 р. в Україні перебувала делегація експертів НАТО. 

До складу делегації увійшли досвідчені представники керівної ланки сержантського складу Канади, США, Литви, Чехії, Польщі. Групу експертів очолили директор Програми НАТО “Удосконалення військової освіти” (DEEP) Ж.д’Андюран та радник Альянсу в Україні з військової освіти, колишній начальник Національного університету оборони Польщі, генерал запасу Б.Пацек.

У ході візиту делегація відвідала Військовий коледж сержантського складу Академії сухопутних військ України, 184-й навчальний центр (смт Старичі, Львівської обл.), 197-й центр підготовки сержантського складу (смт Десна, Чернігівської обл.), а також були проведені зустрічі з керівництвом Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України.

За результатами роботи експертів НАТО були підготовлені відповідні рекомендації щодо надання Альянсом допомоги з підготовки високопрофесійного сержантського складу України.

Останні новини

У штаб-квартирі НАТО відбувся показ українського документального фільму «Невидимий батальйон» | 28 лютого, 20:55

У війни, на жаль, є дуже багато облич, зокрема, жіночих. І ці обличчя побачили у штаб-квартирі НАТО...