Місія України при НАТО

Київ 04:07

Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв копії Вірчих грамот від новопризначеного Посла Малайзії в Україні Датука Аяуфа Бачі

21 квітня 2016, 16:52

Сергій Кислиця привітав Датука Аяуфа Бін Бачі з початком дипломатичної місії в Україні та висловив подяку малайзійській стороні за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, підкреслив налаштованість нашої держави на подальшу співпрацю з Малайзією з актуальних питань порядку денного.

Співрозмовники обговорили сучасний стан та перспективи українсько-малайзійських відносин, висловили готовність підтримувати динаміку політичного діалогу, насамперед, у контексті підготовки візиту Президента України до Малайзії, а також поглиблювати співпрацю у сферах, що становлять взаємний інтерес.

Також, була відзначена плідна взаємодія двох держав в рамках інституцій ООН, зокрема, Ради Безпеки. 

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.