• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Увага! Акредитація представників ЗМІ для висвітлення заходів НАТО на рівні міністрів закордонних справ (13-14 травня 2015 р., м. Белек, провінція Анталія, Турецька Республіка)
Опубліковано 23 квітня 2015 року о 13:08

1. Загальна інформація

Зустріч міністрів закордонних справ країн-членів НАТО відбудеться 13-14 травня 2015 р. у м. Белек, провінція Анталія (Турецька Республіка). Захід проходитиме під головуванням Генерального секретаря НАТО Й.Столтенберга. Міністр закордонних справ Туреччини М.Чавушоглу виступатиме як організатор та приймаюча сторона заходу.

2. Програма заходу

Детальну програму заходу представники засобів масової інформації отримають в Офісі акредитації разом із перепустками.

У програмі будуть позначені заходи з обмеженим доступом для окремо визначених представників візуальних ЗМІ, заходи без обмеження доступу, а також час ретрансляції відповідних заходів у Медіа-центрі та кабінах для аудіо і відео редагування.

Вступні промови на початку засідань у рамках міністерських заходів будуть транслюватися наживо за допомогою внутрішньої закритої телевізійної системи у Медіа-центрі.

Представники аудіовізуальних мас-медіа, які бажають записати вступні промови учасників безпосередньо у залі засідань, мають письмово звернутися з відповідним запитом до координатора НАТО з питань ЗМІ:

Mr. Damien ARNAUD
NATO Media Coordinator
Tel: +32 2 707 50 38 
Fax: +32 2 707 13 99
E-mail: [email protected]

Карти допуску до місця проведення засідань з обмеженим доступом будуть видаватися у Медіа-центрі 12 травня ц.р. починаючи з 16:00 год.

Усі матеріали, підготовлені штатними фотографами і операторами НАТО, будуть розміщені для відкритого доступу на веб-сайті Альянсу.

4. Місце проведення засідання

Міністерське засідання проходитиме у «The Susesi Resort hotel» за адресою: Iskele Mevkii, Belek, Antalya, 07450 Turkey. Медіа-центр буде розташовано у цьому ж готельному комплексі.

Офіс акредитації представників ЗМІ знаходитиметься у готелі «Ela Quality Hotel» за адресою Serik, 07506 Antalya, Turkey.

5. Акредитація представників ЗМІ

Усі представники засобів масової інформації, які мають намір висвітлювати заходи на рівні міністрів закордонних справ, повинні отримати акредитацію. Форма для отримання акредитації заповнюється виключно он-лайн за посиланням: https://my.hq.nato.int/

Заповнена форма на отримання акредитації має надійти до організаторів не пізніше
18:00 год. середнього часу за Гринвічем 1 травня 2015 року. На адресу представників ЗМІ, які отримають акредитацію, відповідне автоматичне повідомлення надійде 5-6 травня ц.р.

Для отримання акредитації представник ЗМІ має створити логін та пароль і надати цифрове фото у форматі JPEG розміром 3.5 x 4.5 см.

Доступ до Медіа-центру вимагатиме наявність спеціальної перепустки, яку видаватиме Офіс акредитації. Перепустки не будуть розсилатися по електронній пошті, а видаватимуться персонально при пред’явленні паспорта та діючого журналістського посвідчення (або акредитаційного листа від визнаної медійної організації).

З будь-яких питань, пов’язаних з процедурою акредитації, можна звертатися до відповідального представника Міжнародного секретаріату НАТО:

Thomas Bellanger
Tel: +32 2 707 14 31
Fax: +32 2 707 13 99
Email: [email protected]

5. Години роботи

Дата                                      Офіс акредитації                             Медіа-центр

Tuesday 12 May                   12:00 – 20:30                                     12:00 – 20:00

Wednesday 13 May              07:00 – 20:30                                     7:00 – без закриття на ніч

Thursday 14 May                 07:00 – 14:00                                     відкритий до завершення роботи

Графік роботи може змінитися відповідно до остаточно затвердженої програми міністерських заходів.

Більш детальну інформацію, у т.ч. пропозиції щодо готельного розміщення, можна знайти в довіднику для представників ЗМІ на веб-сторінці НАТО за посиланням http://nato.int/cps/en/natohq/news_118776.htm?selectedLocale=en&mode=pressrelease.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux