• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Заяви Президента України В.Януковича за результатами участі у засіданні глав держав та урядів країн-учасників Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані
Опубліковано 03 травня 2012 року о 13:40

Заяви Президента України В.Януковича за результатами участы у засіданні глав держав та урядів країн-учасників Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані (МССБ), що проходить у межах саміту НАТО в Чикаго

Заяви Президента України В.Януковича за результатами участы у засіданні глав держав та урядів країн-учасників Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані (МССБ), що проходить у межах саміту НАТО в Чикаго

Укрінформ

Високе представництво України на міжнародних заходах відповідає національним інтересам – Янукович

На цьому наголосив Президент Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам у Чикаго, інформує прес-служба Глави держави.

«Будь-які контакти сприяють інтересам нашої держави і вирішенню різних питань», - сказав Президент, відповідаючи на запитання щодо своєї участі в засіданні Північноатлантичної ради НАТО у форматі країн - контрибуторів Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані.

В.Янукович звернув особливу увагу на те, що саміти такого рівня дають змогу проводити неформальні зустрічі. Він додав, що сьогодні, окрім офіційних зустрічей, мав низку неформальних бесід з колегами з інших країн. «Це дуже важливо», - наголосив Президент.

Україна залишиться в Афганістані після 2014 року - Янукович

Україна продовжить участь у міжнародних програмах надання допомоги Афганістану після виведення Міжнародних сил сприяння безпеці у цій країні до кінця 2014 року.

Про це заявив Президент України Віктор Янукович за результатами зустрічі з Президентом Афганістану Хамідом Карзаєм, що відбулася у понеділок у кулуарах саміту НАТО у Чикаго, повідомляє власний кореспондент УКРІНФОРМу.

"Ми сьогодні вже, фактично, беремо участь у тій гуманітарній місії в Афганістані. Ця місія, скоріше за все, буде переходити після 2014 року у тренувальну фазу із урегулювання афганського питання. І Україна залишається. Україна робить свій миротворчий внесок, це, по-перше. І друге: безумовно, ми захищаємо свої національні інтереси економічні", - зазначив Глава держави.

Він повідомив, що обговорив з афганським колегою широкий спектр питань такої співпраці.

"Це й будівництво різних об'єктів інфраструктури в Афганістані: транспортної, енергетичної. Це ремонт військової техніки радянських зразків. За усіма напрямками ми започатковуємо механізм співпраці... У нас є пропозиції - я переконаний у тому - від яких важко буде відмовитися", - зазначив Президент.

За його словами, для української сторони є дуже важливим, що її "партнерська участь сприймається позитивно в усьому світі".

"Питання боротьби з наркотиками, боротьби з тероризмом не обходять жодну країну, і Україна тут займає дуже активну позицію", - заявив Янукович.

Янукович планує відвідати Афганістан

Президент України Віктор Янукович і Президент Афганістану Хамід Карзай домовилися про взаємні візити з метою активізації співробітництва між держави.

Про це йшлося під час зустрічі глав держав у кулуарах саміту НАТО, що завершився у понеділок у Чикаго, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

"Ми домовилися про зустрічі на високому рівні. Тобто візит буде обов'язково Президента Афганістану в Україну і Президента України в Афганістан", - сказав Янукович під час спілкування із журналістами.

Він також повідомив про досягнуту домовленість щодо створення українсько-афганської економічної міжурядової комісії, яка буде займатися широким спектром питань, вигідних для України.

Президент нагадав, що Україна з 2007 року бере участь у забезпеченні безпеки і стабільності в Афганістані.

"Крім того, Афганістан є нашим торгівельним партнером, і сьогоднішня зустріч з Президентом Афганістану паном Карзаєм переконала мене у тому, що нам ні у якому разі не слід втрачати такі можливості", - підкреслив Янукович, зауваживши, що внесок українського військового персоналу у безпеку цієї країни зміцнює довіру до нашої держави та створює умови для посилення співробітництва.

Україна готова і надалі надавати свої транспортні літаки в контексті завершення операції в Афганістані

Україна готова продовжити співпрацю щодо використання своєї стратегічної транспортної авіації згідно з Меморандумом між урядом України та командуванням НАТО в контексті завершення військової операції в Афганістані.

Про це заявив Президент України Віктор Янукович у своєму виступі на засіданні держав – контрибуторів Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані та запрошених до участі країн, повідомляє прес-служба Глави держави.

В.Янукович нагадав, що вже прийнято рішення щодо поповнення українського персоналу інструкторами армійської авіації в серпні поточного року. «Також підтверджую нашу готовність приєднатися до датської ініціативи «Коаліція відданих контрибуторів» і робити свій посильний внесок у цю важливу справу», - сказав він.

Нещодавно, зазначив Президент, Україна приєдналася до Проекту підготовки фахівців з Афганістану та країн Центральної Азії, які спеціалізуються на боротьбі із нелегальним обігом наркотиків. «Вважаємо цей проект важливим та перспективним і плануємо в подальшому розширювати свою участь у ньому», - наголосив Віктор Янукович.

Україна підтримує завершення операції в Афганістані – Янукович

Україна підтримує реалізацію Лісабонської стратегії НАТО, яка передбачає поетапне завершення спільної військової операції в Афганістані до кінця 2014 року.

Про це заявив Президент України Віктор Янукович у своєму виступі на засіданні держав - контрибуторів Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані та запрошених до участі країн.

"Ми також підтримуємо продовження тісної співпраці з Афганістаном у рамках політики довготривалого партнерства на 2015-2024 роки та на подальшу перспективу, що передбачено новим Стратегічним планом НАТО щодо Афганістану", - сказав Глава держави.

Президент зазначив, що понад десять років діяльності Міжнародних сил сприяння безпеці зробили важливий внесок у справу становлення та розбудови Афганістану і високо оцінив участь українських миротворців у складі сил цієї міжнародної коаліції з травня 2007 року.

УНІАН

Україна послідовно підтримує реалізацію Лісабонської стратегії НАТО, що передбачає поетапне завершення спільної військової операції в Афганістані до кінця 2014 року.

Янукович підтримує виведення військ з АфганістануПро це заявив Президент України Віктор Янукович у своєму виступі під час зустрічі Глав держав та урядів країн - учасниць Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані, повідомляє прес-служба Президента.

«Ми також підтримуємо продовження тісної співпраці з Афганістаном у рамках політики довготривалого партнерства на 2015-2024 роки та на подальшу перспективу, що передбачено новим Стратегічним планом НАТО щодо Афганістану», - сказав глава держави.

В.Янукович зазначив, що понад десять років діяльності Міжнародних сил сприяння безпеці зробили важливий внесок у справу становлення та розбудови Афганістану. У цьому контексті він високо оцінив участь українських миротворців у складі сил цієї міжнародної коаліції з травня 2007 року.

Україна розширить своє представництво в Афганістані

Український персонал в Афганістані у серпні поточного року поповниться інструкторами армійської авіації.

Янукович готовий виконувати зобов'язання попереднього урядуПро це заявив Президент України Віктор Янукович у своєму виступі під час зустрічі глав держав та урядів країн - учасниць Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані, повідомляє прес-служба Президента.

Крім того, за словами В.Януковича, Україна готова продовжити співпрацю щодо використання стратегічної транспортної авіації згідно з Меморандумом між урядом України та командуванням НАТО в контексті завершення військової операції в Афганістані.

«Також підтверджую нашу готовність приєднатися до данської ініціативи «Коаліція відданих контрибуторів» і робити свій посильний внесок у цю важливу справу», - сказав він.

Нещодавно, зазначив В.Янукович, Україна приєдналася до Проекту підготовки фахівців з Афганістану та країн Центральної Азії, які спеціалізуються на боротьбі із нелегальним обігом наркотиків. «Вважаємо цей проект важливим та перспективним і плануємо в подальшому розширювати свою участь у ньому», - сказав Президент.Як повідомляв УНІАН, на сьогодні у складі Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані (ISAF) беруть участь 22 українських військовослужбовця, серед яких є фахівці з розмінування, військові медики, радники армійської авіації та штабні офіцери.

19 квітня міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко заявив, що Україна планує збільшити свій персонал в Афганістані на одного військовослужбовця, який є фахівцем-кінологом, що спеціалізується на розмінуванні вибухових пристроїв.

,

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux